Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 1067 гостей та відсутні користувачі

Заставнівська філія Чернівецького обласного центру зайнятості інформує

slushba zainiatosti 12.02.2021 2

Досить часто люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а іноді й здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці. Такі послуги можна отримати в службі зайнятості, де запропонують скористатись програмою професійного навчання. Професійне навчання для безробітних — це одне із пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості. Для цього в системі державної служби зайнятості створені центри професійно-технічної освіти.

У системі державної служби зайнятості slushba zainiatosti 02.03.2021 1функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти: Дніпропетровський ЦПТО ДСЗ, Донецький ЦПТО ДСЗ, Івано-Франківський ЦПТО ДСЗ, Луганський ЦПТО ДСЗ, Одеський ЦПТО ДСЗ, Полтавський ЦПТО ДСЗ, Рівненський ЦПТО ДСЗ, Сумський ЦПТО ДСЗ, Харківський ЦПТО ДСЗ, Херсонський ЦПТО ДЦЗ. Львівський-ЦПТО ДСЗ. Це спеціалізовані заклади освіти сучасного європейського рівня для навчання дорослого населення, в яких здійснюється професійне навчання за 95 робітничими професіями. Тут пропонується широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо. Для навчання слухачів використовується високотехнологічне обладнання та устаткування, випущене провідними фірмами світу, де проходили стажування викладачі і майстри, які залучаються до викладання теоретичного курсу та виробничого навчання. Для прикладу, майбутні верстатники деревообробних верстатів засвоюють первинні навички та уміння на деревообробних верстатах фірм «Метабо», «Джет», «Макіта», «Бош», швачки – на швейних машинах з програмним забезпеченням «Дженоме», «Ямата», «Пфафф», «Бразер».

Зважаючи на сучасну, потужну навчально-матеріальну базу та наявність комфортабельних гуртожитків, Чернівецький обласний центр зайнятості тісно співпрацює з Рівненським, Одеським та Івано-Франківським центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 

Робочі навчальні плани та програми розробляються на основі державних стандартів з урахуванням місцевої специфіки виробництва і побажань роботодавців.

На час навчання слухачі курсів забезпечуються комфортними умовами проживання.  

Навчання здійснюється, як за направленням служби зайнятості, так і на договірних (платних) умовах для підприємств, організацій, установ і фізичних осіб. Вартість навчання  визначається шляхом розрахунку і залежить від форми навчання (групова, індивідуальна) та кількості слухачів в групі.

Біль детальну інформацію можна отримати безпосередньо в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості за адресою: м.Заставна, вул.Незалежності, 100 кабінет.№1 , або за телефоном: 3-13-17, 0686367712. Можна відвідати сайт державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/.


Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека