Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 850 гостей та відсутні користувачі

Чернівецький обласний центр зайнятості інформує

slushba zainiatosti 02.07.2021На Буковині триває опитування роботодавців щодо перспективної потреби у кадрах

Чернівецька область ввійшла у десятку областей України, де триває реалізація проєкту щодо вивчення тенденцій розвитку регіонального ринку праці, його професійної структури, нинішньої та перспективної потреби регіону в працівниках у професійному та кваліфікаційному розрізі. Наразі фахівці служби зайнятості здійснюють опитування роботодавців, в анкетуванні вже взяли участь 368 працедавців області.

  • На ринку праці Чернівецької області вже тривалий час спостерігається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.  Опитування допоможе визначити перспективні потреби роботодавців у кадрах та сформувати регіональне замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів. А це в свою чергу мінімізує дисбаланс на ринку праці, — зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Впродовж місяця заплановано опитати майже 500 роботодавців, це будуть представники як великих підприємств, так і малого та середнього бізнесу. Така інформація допоможе готувати фахівців, які потрібні у  регіоні. 

Опитування є анонімним, а його результати будуть використані в узагальненому вигляді для обґрунтування обсягів навчання та удосконалення програм підготовки молоді.

Опитування проводиться в рамках програми EU4Skills, що здійснює підтримку реформи професійно-технічної освіти в Україні та її наближення до реальних потреб роботодавців.

Довідково. Нагадаємо, Чернівецька область з квітня  2021 року долучилася до пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів. Проєкт реалізовується за участю експертів програми EU4Skills та Державного центру зайнятості на базі Вінницького, Дніпропетровського, Запорізького, Кіровоградського, Львівського, Миколаївського, Одеського, Полтавського, Рівненського, Чернівецького обласних центрів зайнятості.

Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека