Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 1354 гостей та відсутні користувачі

Чернівецький обласний центр зайнятості інформує

slushba zainiatosti 12.02.2021 2

Оприлюднили результати дослідження ринку праці Чернівецької області 2021 року

У Чернівецький області провели комплексний аналіз стану та тенденцій розвитку регіонального ринку праці, його професійної структури, нинішньої та перспективної потреби в працівниках у професійному/кваліфікаційному розрізі.

Фахівці обласної служби зайнятості опитали 745 працедавців Чернівецької області. Також 705 випускників закладів професійної-технічної освіти взяли участь в опитуванні, яке провів Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.

slushba zainiatosti 15.12.2021Дослідження проводили у кілька етапів. Опитували роботодавців, котрі мають найманих працівників і займаються готельно-ресторанним бізнесом, хлібопекарською справою, працюють у сфері легкої промисловості. Працедавці вказували на негативні наслідки економічної кризи через обмеження, пов’язані з пандемією COVD-19.

  • Ринок праці області поступово відновлюється після кризового 2020 року. Цьогоріч в переважній більшості підприємства області потребували працівників робітничих професій. Щодо перспектив, то на наступні 12 місяців 19% роботодавців планують відкривати вакансії, найбільша частка – у галузях охорони здоров’я, переробної промисловості та водопостачання. 81% запланованих вільних посад передбачені для працівників з професійно-технічною освітою, з вищою – 3%, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. 

Дослідження регіонального ринку праці відбувалось в межах реалізації пілотного проєкту про відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів задля мінімізації дисбалансу між попитом і пропозицією на ринку праці.

Нагадаємо, пілотний проєкт реалізовувався за участю експертів програми EU4Skills та Державного центру зайнятості з березня по грудень 2021 року у 10-ти областях, серед яких і Чернівецька. У 2022 році планують охопити усі регіони України.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятостіПрокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека