Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 926 гостей та відсутні користувачі

Протягом січня 2020 року до Кіцманського управління ГУ ДПС звернулося 198 роботодавців, які легалізували 295 найманих працівників

Кіцманським управлінням Головного управління ДПС у Чернівецькій області на виконання доручення Прем’єр – міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 протягом січня 2020 року проводились заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості населення у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

Роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання щодо необхідності укладання трудових договорів з найманими працівниками та їх офіційного працевлаштування проводилась спільно з органами місцевого самоврядування, ГУ Держпраці у Чернівецькій області, ГУ Пенсійного фонду України у Чернівецькій області області.

За результатами роз’яснювальної роботи та інспекційних відвідувань протягом  січня п. р. до Кіцманського управління 198 суб’єктів господарювання подали повідомлення про прийняття на роботу 295 найманих працівників.

Окрім того, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладає чимало зусиль, щоб донести до свідомості громадян розуміння всіх масштабів негативних наслідків тіньової зайнятості й важливості легального оформлення трудових відносин для отримання соціального та пенсійного забезпечення.

З огляду на актуальність проблеми та на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука пенсійники Буковини спільно з працівниками Управління Держпраці, Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області, центру зайнятості, представниками органів влади й місцевого самоврядування провели широкомасштабну роз’яснювальну кампанію щодо неприпустимості роботи без оформлення трудових відносин.

У складі робочих груп фахівці пенсійної служби відвідали понад тисячу місць провадження діяльності суб’єктами господарювання, поспілкувалися з майже двома  тисячами працівників. Розповідаючи про негативні наслідки тіньових трудових відносин і зарплат «у конвертах», акцентували увагу представників підприємницької сфери діяльності на тому, що тільки повна зайнятість, гідний рівень оплати праці й своєчасна сплата внесків здатні забезпечити соціальну захищеність сьогодні й гідні пенсії в майбутньому. В ході бесід з підприємцями, їхніми працівниками та відвідувачами пенсійники роздали буклети з роз’ясненнями переваг офіційного працевлаштування й залежності зарахування страхового стажу від сплати єдиного соціального внеску, а також листівки зі зверненнями до роботодавців щодо необхідності дотримання вимог трудового законодавства і до працівників із закликом офіційно оформляти трудові відносини.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області вкотре наполегливо закликає мешканців краю дбати про нинішній добробут та гідні пенсійні перспективи, високо оцінюючи свою працю та вимагаючи від працедавців легального оформлення трудових відносин через укладання трудових договорів. Не позбавляйте себе гарантованих державою прав і гідного пенсійного майбутнього!

 

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека