Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 483 гостей та відсутні користувачі

Останні новини

Працівники КП Благоустрій Плюс прибирають центральний парк міста, пилять аварійні дерева та формують клумби для майбутнього газону, а працівники міської ради висадили нові молоді дерева.

Проводиться поточний ремонт підлоги в спортивному залі Заставнівської МДЮСШ. Підлозі 40 років, на даний час вона в дуже поганому стані.

Детальніше ...

Колектив Заставнівської міської ради щиро вітає міського голову Радиша В.Й. з Днем народження!

На Вашу долю випало немало

Чого в житті лишень і не було,

Долаючи життєві перешкоди,

Ви пожинаєте щастя,

А це тому, що сієте добро

 

Весь час в роботі, в ритмі і натхненні

У прагненні перетворити місто на квітучий  - рай

Ми щиро всі радіємо від цього

І кажемо Вам «Боже помагай!»

А ми плече своє підкладемо і руки

Прибіжимо на допомогу Вам в скрутні хвилини

Ба відчуваємо любов до Вас, повагу

Міцний кулак великої Вкраїнської родини!

 

Дозвольте привітати Вас,

У ці весняні гарні дні

Вам щастя і здоров’я побажати

Хай збудуться всі мрії чарівні

І щоб задумане здійснилось

Повірте, цього громада дуже хоче

І щоб від радості світились

Щасливі Ваші щирі очі.

 

 

                                                       З повагою,

                                                       колектив Заставнівської міської ради

Детальніше ...

Як на Буковині виплачуватимуть пенсії під час карантину

Під час заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції одержувачі пенсій не відчуватимуть проблем із отриманням своїх виплат, а всю інформацію можуть отримати дистанційно, - надав коментар начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.

- Я звертаюся до жителів області: не панікувати! Жодних затримок із нарахуванням пенсійних виплат на Буковині не буде. Зміни роботи Пенсійного фонду у зв’язку з карантином стосуються лише в частині надання послуг безпосередньо в приміщеннях сервісних центрів – тимчасово на період карантину обмежено доступ до приміщень. Водночас, оформлення документів для отримання допомоги на поховання здійснюється невідкладно за особистим зверненням. Усі послуги, від отримання довідок і до подання заяви про призначення пенсії, рекомендую отримувати через вебпортал Пенсійного фонду: https://portal.pfu.gov.ua/ Також інформацію, що не має конфіденційного характеру, можна отримати за номером гарячої лінії Чернівецького сервісного центру (0372) 51-40-70, або гарячих ліній в районних центрах, інформація про які  розміщена за посиланням: www.pfu.gov.ua/сv в розділі «Контакти», - озвучив очільник пенсійної служби краю.

Головне управління Фонду в області рекомендує отримувати пенсійні послуги, не виходячи з дому, через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або мобільний додаток, поштою, в тому числі електронною, а консультації – за телефонами гарячих ліній, що розміщені на сайті https://www.pfu.gov.ua/cv/ та сторінці Головного управління у Фейсбуці.

Також переконливо просимо роботодавців одержувати дані про страховий стаж працівників для обрахунку лікарняних через онлайн сервіси Пенсійного фонду, не провокуючи під час карантину візити найманих працівників до сервісних центрів Фонду.

Пенсійні виплати фінансуються своєчасно, банки і пошта для цього працюють у штатному режимі.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Детальніше ...

Колектив Заставнівської міської ради щиро вітає Павчака Володимира Романовича з ювілеєм!

35 років – самий розквіт життя. Пора, коли багато вже було зроблено, чимало цілей досягнуто, але попереду ще досить часу, щоб реалізувати все найцікавіше і захоплююче. Вітаємо тебе зі славним ювілеєм і бажаємо тобі міцніючої любові, море радості, чарівних моментів і всього самого чудового. Не шкодуй про можливі помилки, пам’ятай, що це просто твої уроки, з яких випливає зробити правильний висновок. Вітаємо!

Детальніше ...

УВАГА! СПОЖИВАЧАМ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ!

Шановні СПОЖИВАЧІ, на сайті підприємства www.abon.com.ua особистий КОМУНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ абонента додано посилання на telegram bot. Від тепер абоненти зможуть переглядати стан розрахунків і передавати покази лічильників за допомогою telegram на мобільних телефонах. Користуйтесь.

Нагадую, що нові покази лічильників потрібно передавати до 30 числа щомісячно, а проводити оплату послуг не пізніше 5 числа наступного місяця, яку також можна здійснювати онлайн в «Приват24» та «Ощад24/7».

В умовах карантину, для надання показів лічильників, прохання користуватись особистим кабінетом та телефонами: т. 22453, 22772, 0506927024, 0661166844, 0501000564.

ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА, БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БЛИЗЬКИХ!

Начальник                                           Віталій ГРУШЕЦЬКИЙ

Детальніше ...

Про пенсійне забезпечення в умовах обмежувальних заходів

Не зважаючи на обмежувальні заходи з проведення особистих прийомів, запроваджені з метою запобігання поширенню коронавірусу на території області, питання пенсійного забезпечення буковинців вирішуватимуться дистанційно. Громадяни, які мають кваліфікований електронний підпис, можуть подати заяви про призначення/перерахунок пенсій через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

Отримати консультаційні послуги фахівців пенсійної служби можна через електронну пошту, телефонні «гарячі лінії» або за допомогою засобів відеозв’язку, дані щодо яких доступні за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/cv/ у розділі «Контакти».

Для пенсіонерів, які станом на 1 березня поточного року набули право на проведення перерахунку з урахуванням відпрацьованого впродовж останніх двох років страхового стажу, таке право буде реалізовано з 1 квітня цього року в автоматизованому режимі, як то передбачено ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Цей перерахунок проводитиметься за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, виходячи з найбільш вигідних умов, та не потребує додаткового звернення особи до сервісного центру.

Пенсіонери, які продовжують працювати, але на 1 березня поточного року не набули право на проведення автоматизованого перерахунку, в разі виконання впродовж наступного року вимог частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», можуть реалізувати  своє право на перерахунок дистанційно, подавши відповідну заяву через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Заяви про перерахунок пенсії по стажу можуть пересилатися буковинцями поштою з долученням до заяви копій паспорта та документу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. При цьому, днем звернення вважатиметься дата, що зазначена на поштовому штемпелі місця відправлення заяви. Форма заяви затверджена постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1, доступ до якої є в інтернет-мережі. Крім того, бланки заяв розташовані на вебпорталі Пенсійного Фонду України.

За зверненнями громадян пенсії перераховуватимуться з першого числа місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано після 15 числа.

В разі неподання пенсіонером такої заяви перерахунок пенсії буде проведено з 1 квітня наступного року в автоматизованому режимі.

Детальніше ...

Новини вівторка

У зв'язку зі стрімким поширенням коронавірусу у світі, прийняттям відповідних рішень на державному рівні в Україні та підтвердженням 4 випадків даного захворювання в Чернівецькій області, сьогоні відбулося екстренне засідання сесії Заставнівської міської ради, на якому було прийнято рішення про виділення коштів в сумі 240 тис. грн. для придбання двох медичних кисневих концентраторів продуктивністю 10 л/хв.

Працівники КП Благоустрій Плюс проводять прибирання міського стадіону, в тому числі його прилеглої території, бігових доріжок та поля.

Детальніше ...

Корпус Миру США оголосив про призупинення діяльності в інших країнах і евакуацію волонтерів через поширення коронавірусу

На жаль, це рішення торкнулося і Заставнівської міської ради. 14 березня волонтерка Корпусу Миру Келлі Санді змушена була покинути свою приймаючу родину, друзів та знайомих, організацію, в якій працювала протягом останніх 5 місяців, колег, з котрими вже встигла здружитися.

Дякуємо Келлі за самовіддане служіння Україні, за сумлінну працю на благо нашої громади, за надзвичайно цікавий англомовний клуб, за всі ті проєкти, які вона планує реалізувати в Заставні. Ми не прощаємося! Ми віримо у стабілізацію епідемічної ситуації на території нашої держави i кажемо: «До зустрічі, Келлі!»

The US Peace Corps has announced the suspension of Volunteer activities in other countries and the evacuation of volunteers due to COVID-19. Unfortunately, this decision also affected the town council. On March 14, Peace Corps volunteer Kelly Sunde had to leave her host family, the organization she had worked with for the past 5 months, colleagues she had already made friends with. We thank Kelly for her dedicated service in Ukraine, for her diligent work for the benefit of our community, for her extraordinary interesting English speaking club, for all the projects she plans to implement in Zastavna. We're not saying goodbye! We believe that the epidemic situation on the territory of our country will become stable and we say “See you soon, Kelley!”

Детальніше ...

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ!

На підприємстві запрацював (у тестовому режимі) особистий КОМУНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ абонента: www.abon.com.ua Реєстрація на сайті дозволить Вам передавати покази лічильників та переглядати стан комунальних розрахунків. Ви також зможете переглядати поточні ціни на послуги, історію оплат і показів лічильників.

У процесі реєстрації необхідно вказати лише діючу адресу електронної пошти на серверах України (крім російських) – рекомендовано …@ukr.net. Для перевірки електронної адреси Вам направлять лист з перевірочним лінком. Реєстрація завершиться за успішної його активації і на Вашу пошту надішлють пароль. Електронна адреса надалі служитиме логіном для входу в особистий комунальний кабінет. Логін і пароль – ЗБЕРЕГТИ.

Після реєстрації у кабінеті вибрати Чернівецьку область м. Заставна, підприємство Заставнівське ЖЕУ тепловодозабезпечення де додати Ваш особистий рахунок (4 цифри) та останній платіж. Реєстрацію завершено. До речі, у кабінеті можна додати декілька особистих рахунків по яких Ви проводите платежі.

Нові покази лічильників передавати в останні дні щомісячно, а проводити оплату послуг не пізніше 5 числа наступного місяця. Оплату послуг також можна здійснювати онлайн в «Приват24» та «Ощад24/7» безкоштовно.

Консультації за телефонами: т. 22453, 22772, 0506927024, 0661166844, 0501000564.

Начальник                 Віталій ГРУШЕЦЬКИЙ

Детальніше ...

З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дорогі колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – «Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» !

Ваш професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука отримання якісних комунальних послуг жителями нашого міста.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, фінансового благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів та сподівань!

З повагою начальник                             Віталій ГРУШЕЦЬКИЙ

Детальніше ...

Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії

Згідно плану роботи Школи молодого вчителя в Заставнівській гімназії було проведено відкритий урок з української літератури в 5-Б класі вчителем Михайлюк С.В. на тему: «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії». Елементи незвичайного в творі. Символіка країни Недоладії та її мешканців. Морально-етичні проблеми в казці.

Метою уроку було продовження роботи учнів зі змістом повісті-казки; дослідити композиційну будову, жанрові ознаки повісті-казки; визначити реальне й фантастичне у творі; розкрити символіку образів; визначати морально-етичні проблеми твору; виховувати прагнення доводити усі розпочаті справи до кінця; сприяти вихованню позитивних рис характеру, прагнення робити добро.

Як результат проведеного уроку, учні усвідомлюють ідейний зміст казки, вільно висловлюють свої думки про вчинки героїв, виявляють артистичні здібності, прагнуть творити добро і доводити справи до кінця, вміють працювати на мультимедійній дошці.

Детальніше ...

Новини тижня

В кабінеті міського голови відбулася робоча нарада з представниками закладів освіти щодо діяльності в умовах карантину.

В центральному парку міста висаджено ще декілька молодих дерев.

А в центрі міста та прилеглих вулицях за допомогою спеціальної техніки триває підготовка до висадження нових дерев.

Працівники КП Благоустрій Плюс прибирають вулиці міста, демонтують піскові ящики та чистять дороги після зимового періоду.

Детальніше ...

Тематична лінійка «О cлово рідне»

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд.

З метою формування знань учнів про шлях становлення рідної мови, прищеплення і розвитку почуття патріотизму, національної гордості за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб; сприяння розвитку зацікавленості до вивчення мов та з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у Заставнівській гімназії відбулася тематична лінійка «О cлово рідне».

Учні та гімназисти ІІ, ІV та 6-Б класів розповіли про трагічну історію свята, прочитали вірші про мову відомих майстрів слова, а також виконали інсценізацію про історію мови відомих Нестора Літописця та Кирила і Мефодія. Душевно й щиро прозвучали пісні «Українська мова» та «Ми Вкраїни діти». Учасники усвідомили, що кожен з нас має завжди пам’ятати, звідки він, де його коріння, знати історію свого народу. Знання мови народу, серед якого ти живеш, – ознака освіченої людини, знання рідної мови – священний обов’язок кожного.

Детальніше ...
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська центральна районна бібліотека
Газета Голос краю - Головна сторінка