Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Центр Дозвілля і відпочинку "Мир"

Субота 07.12.2019 о 18:00 год.:

ХФ "Моя Русалка, Моя Лореляй"


Субота-неділя 20:00-23:00 год.:

Дискотека

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 129 гостей та відсутні користувачі

На Кіцманщині та Заставнівщині заборгованість зі сплати ЄСВ перевищила 15 мільйонів гривень

За січень - листопад 2019 року від платників податків Кіцманського та Заставнівського районів надійшло до бюджету 231,1 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в тому числі  за листопад  місяць  поточного року – 20587,8           тис.гривень. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного внеску збільшилось на 37,5 млн. гривень.

Кіцманське управління  ГУ ДПС у Чернівецькій області наголошує, що відповідно до ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Внесок, нарахований за календарний квартал, сплачується до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на платників, які допустили зазначене порушення, накладається штраф та на суму недоїмки нараховується пеня.

Але на жаль обліковуються такі платники податків, які свідомо протягом тривалого періоду систематично не сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. На сьогоднішній день заборгованість зі сплати ЄСВ становить 15528,7 тис гривень.

Начальник управління Тетяна Булавка звертає увагу представників бізнесу - боржників, що зростання рівня податкової заборгованості перешкоджають стабілізаційним процесам та економічному зростанню району і закликає погасити борги.

Кіцманське управління ГУ ДПС надає перелік фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, по яких обліковується заборгованість зі сплати вищезазначеного податку, а саме:

Детальніше ...

Новини понеділка

В залі Заставнівського центру відпочинку та дозвілля «Мир» всі бажаючі серед соціально-незахищених категорій населення міста отримують благодійну допомогу (одяг як для дітей так і для дорослих, взуття, побутова хімія) від благодійного фонду "Я Майбутнє України":

Продовжуються ремонтні роботи в приміщенні міської ради:

Детальніше ...

Вітаємо з днем народження начальника КП "Заставнівське МКУ ВТП" Грушецького Віталія Петровича!

У радісний і світлий день Вашого народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

Детальніше ...

КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ВОДИ УЖЕ В ГРУДНІ — НОВІ ПРАВИЛА НАРАХУВАННЯ ПЛАТИ ЗА ВОДОПОСТАЧАННЯ ДЛЯ ЗАСТАВНІВЧАН

Як розповів Віталій Грушецький, керівник КП «Заставнівське житлово-експлуатаційне управління тепловодозабезпечення», яке забезпечує жителям міста водопостачання та водовідведення, уже майже два роки підприємство намагається крок за кроком скорочувати втрати, щоб вийти з числа збиткових. Законодавством визначені чіткі правила цієї галузі, зокрема:

 • з 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189-VIII "Про житлово-комунальні послуги"(далі – Закон № 2189), яким визначено нову систему взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання цих послуг, змінено підходи до формування тарифів на комунальні послуги та нарахування плати споживачам, а також укладання договорів між постачальником послуг та споживачами, які мають бути укладені протягом одного року з дати введення в дію Закону,тобто до 1 травня 2020 року.
 • Відповідно до ст.4 цього Закону ПКМ України № 690 від 05 липня 2019 затверджені «Правила надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»
 • Закон України від 02.08.2017 №2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водоспоживання»

Отже, особливості нарахування плати комунальної послуги залежать від обраної споживачами моделі організації договірних відносин з постачальниками послуг, а саме:

 1. за індивідуальним договором складаєтьсяз:

• плати за послугу; 

• плати за абонентське обслуговування, граничний розмір якої визначається Кабінетом Міністрів України та складає 28,47 грн. з водопостачання;

• плати за обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, якщо постачальник забезпечує надання такої послуги;

• внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку комунальних послуг.

 1. за колективним договоромскладається з:

• плати за послугу;

• плати  уповноваженій особі, яка від їхнього імені та за їхній рахунок уклала колективний договір про надання комунальної послуги;

• внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку комунальних послуг з постачання теплової енергії, гарячої води.

Це перехід до загальноєвропейської практики, основною тезою якої є те, що «всі послуги (в тому числі й водопостачання), що ввійшли в будинок мають бути оплачені». Також цього року вступила в дію Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 №315. Вона відповідає вимогам Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який передбачає, що мешканці будинку як і власники цілісного майнового комплексу мають сплатити за весь об’єм води, яку спожив їхній будинок. Серед основних принципів, які застосовує Методика, — визначення та розподілу небалансу — різниці між обсягом води облікованим вузлом комерційного обліку (загальним лічильником), та сумарним обсягом спожитої води за показниками вузлів розподільного обліку (індивідуальних лічильників), який розподіляється між усіма споживачами пропорційно до обсягу споживання.

Тож, відповідно до згаданих вище норм, наше підприємство уже в грудні буде застосовувати дану Методику — об’єм спожитої споживачами води, системи водопостачання яких обладнані вузлами комерційного обліку (загальними лічильниками), буде звірятися із загальною сумою індивідуальних лічильників, і якщо виявиться різниця кубометрів води то — їх розділять на всіх споживачів цієї гілки водомережі, відповідно додавши до сум у платіжках.

Детальніше ...

Зорепад талантів

22 листопада в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання відбувся справжній зорепад талантів. Адже саме цього дня пройшов обласний фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька-2019». Цьогоріч він був особливим – ювілейним. Ось уже 20 років поспіль на буковинській землі запалюються нові неповторні зірочки, які своїм талантом творять красу та несуть добро.

Урочисте відкриття «Буковинської зіроньки» було дуже символічним. На сцені з'явилися три музи: муза танцю, муза співу та муза слова. Кожна з них дуже витончено та гармонійно описала свій вид мистецтва. Далі ведучі розповіли про історію заснування конкурсу та його особливості. Після чого було представлення журі. З вітальним словом до всіх учасників звернулася голова журі – Юлія Дячук, головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

У конкурсі взяли участь діти, віком від 9 до 17 років. Вони демонстрували свої здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє читання.

Цього року Дарвай Софія – учениця 5-Б класу Заставнівської гімназії разом із танцювальним коллективом «Нове покоління» (керівник- Нестрян О.М.) вибороли ІІІ місце у даному фестивалі-конкурсі.

Таким чином, конкурс є унікальним, адже охоплює всебічно обдарованих дітей.

Детальніше ...

Придбано спеціалізований шкільний автобус марки «ATAMAN» 2019 року випуску

За сприяння Департаменту фінансів, Департаменту освіти і науки та Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА, міського голови Радиша В.Й., працівників апарату міської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, відповідно до завдань Програми соціально-економічного розвитку Заставнівської ОТГ та проєкту «Придбання шкільного автобуса для перевезення учнів з філій до опорної школи» було виділено 303 тис. грн. інфраструктурної субвенції та 1 547 тис. грн. субвенції з обласного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (постанова КМУ від 03.04.2019 р. № 319).

В наслідок чого за рахунок даних коштів 29 листопада 2019 року було придбано спеціалізований шкільний автобус марки «ATAMAN» 2019 року випуску на 31 місце, з метою покращення та надання якісних освітніх послуг для учнів Заставнівської ОТГ.

Детальніше ...

Новини тижня

Працівники КП "Благоустрій плюс" прибирають вулиці міста.

В міському парку працівники викорчовують пні, які залишилися після спилених аварійних дерев.

Продовжуються ремонтні роботи в приміщенні міської ради, зокрема встановлюються двері на першому поверсі, підлогове покриття в кабінетах, ремонтуються сходи.

Детальніше ...

Проведення "місячника благоустрою території" в ЗДО №2

На виконання розпорядження міського голови від10 жовтня 2019р. «Про проведення місячника по благоустрою території» , працівники колективу Заставнівського ЗДО №2«Малятко», прибирали територію закладу від опалого листя, сміття та сухого гілля.

Відповідальною за проведення місячника та збереження життя і здоров'я учасників навчально-виховного процесу призначена заступник завідувача з господарства Пилипюк С.Е.

Щира подяка всім працівникам за плідну працю з благоустрою території ЗДО №2.

Детальніше ...

Останні новини

Продовжується ремонт в приміщенні міської ради.

Запущено дві автономні котельні для опалення школи, гімназії, 1-го і 3-го садків та приміщення міської ради.

Детальніше ...

Звіт про проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН під гаслом: «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху»

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 14.03.2019 № 1/9-154, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров'я України відокремлений підрозділ «Київська міжрегіональна філія» від 05.09.2019 № 283, Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України від 19.03.2019 № 231-43 «Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху», відділу освіти, культури, молоді та спорту Заставнівської міської ради від 23 жовтня 2019р. №135 з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі на 50% до 2020 року в гімназії:

 1. Видано наказ про проведення Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН  під гаслом: «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху»;
 2. Проведено14.11.2019 року у взаємодії з відповідними підрозділами Національної поліції України  єдиний національний урок «Безпека на дорозі-безпека життя»;
 3. Проведено  практичні навчання щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод;
 1. Оновлено інформаційні стенди з Правил дорожнього руху, оформлено в  бібліотеці  книжкову виставку «Правила для пішохода»;
 2. Перед закінченням останнього уроку  в кожному класі проводились «п’ятихвилинки» про дотримання дітьми Правил дорожнього руху;
 1. Проведено виставку дитячих малюнків для учнів 1-4 класів на тему: «Дитинству – безпечні дороги», стінних , «Склади кросворд і ребус з Правил дорожнього руху»;
 2. Проведено  вікторини з вивчення Правил дорожнього руху для  молодших школярів . організувати та провести  години спілкування з вивчення Правил дорожнього руху для  молодших школярів (вікторини, виступи загонів ЮІР, тематичні театралізовані уроки);
 3. Проведено батьківські збори з питань безпечної поведінки дітей на дорогах, особливостей перевезення неповнолітніх автотранспортом, тематичні бесіди та консультації для батьків дітей шкільного віку.
Детальніше ...

Щиросердно вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Детальніше ...

Семінар-нарада в приміщенні Чернівецького РВ Асоціації міст України

20 листопада в приміщенні Чернівецького регіонального відділення Асоціації міст України відбулася семінар-нарада на тему "Ведення випадку як базовий спосіб організації надання індивідуальних соціальних послуг сім'ям з дітьми у громаді".

В семінари взяли участь посадовці, які виконують роботу в даному напрямку в громадах Чернівецької області.

На семінарі обговорили особливоті ведення випадку у соціальній роботі з вразливими сім'ями та дітьми, їх потреби як основний інструмент визначення складних життвих обставин та видів послуг, яких вони потребують, а також роль міждисциплінарної команди у процесі ведення випадку.

Детальніше ...

Екскурсія до джерела у с. Товтри

Вихованці старшої групи ЗДО №2 м.Заставни (вихователька-методист Дупешко М.М.) побували на екскурсії до джерела у с.Товтри.

Діти мали можливість скуштували цілющої джерельної води, пробігтися невідомими стежинками струмка, що витікаєт з джерела, побувати на заводі ТМ „Долина”, яка спеціалізується на постачанні чистої джерельної води. Пізнавати світ, мандруючи, не тільки цікаво, а й корисно!

Детальніше ...

Екскурсія до річки Дністер (с. Дорошівці)

Теплі осінні дні – чудова пора, щоб мандрувати та пізнавати красу рідної природи!

Вихованці старшої групи ЗДО №2 м.Заставна (вихователь-методист Дупешко М.М.) побували на екскурсії до річки Дністер (с.Дорошівці). Діти не тільки спостерігали за красою річки, але й мали можливість побувати на паромі, який з’єднує Чернівецьку та Тернопільську області.

Спогади про екскурсію до річки Дністер довго зігріватимуть дитячу пам'ять. Велика подяка за допомогу в організації екскурсії – Баланецькому Анатолію Васильовичу (батьку вихованця старшої групи ЗДО №2 Баланецького Дениса).

Детальніше ...

Народний депутат України Рудик С.Я. про капітальний ремонт мосту с. Вербівці

Буковину та, зокрема, Заставнівську ОТГ відвідав Народний депутат України Рудик Сергій Ярославович.

Депутат провів робочу зустріч з міським головою та побував в с. Вербівці, де тривають роботи з капітального ремонту "Білого мосту".

Детальніше ...
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська центральна районна бібліотека
Газета Голос краю - Головна сторінка