Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Заставнівський р-н,
м. Заставна, вул. Гагаріна, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 145 гостей та відсутні користувачі

Чернівецький обласний центр зайнятості інформує

Робота наslushba zainiatosti logo.2021 Буковині: найбільші зарплати роботодавці пропонують у сільському господарстві

Станом на 15 вересня 2021 року у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано 896 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 27 тис.грн. На 120 пропозицій роботи працедавці пропонують оплату понад 10 тис. Найбільшу заробітну плату  роботодавці пропонують на 4 вакансії.

  • Середній розмір заробітної плати по всіх вакансіях, які з початку року подали до служби зайнятості роботодавці,  склав 7549 грн, в той час як у минулому році цей показник складав 6260 грн, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко

На зарплату 27 тис.грн роботодавці шукають водія автотранспортних засобів із категорією С та знаннями будови і правил експлуатації транспортних засобів для перевезення вантажу; тракториста, який має знання та навички експлуатації трактора, знайомий із системою технічного обслуговування машино-тракторного парку, може усунути  ознаки основних несправностей. Таку ж оплату праці пропонують трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва для збору буряка та машиністу екскаватора одноковшового для виконання сільськогосподарських робіт.

20 тис.грн пропонують на 4 вакансії, зокрема, керівнику регіонального структурного підрозділу, який має досвід роботи в сфері кредитування, вміє організувати роботу та укомплектувати команду. Двом трактористам-машиністам сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва із посвідченням тракториста-машиніста категорії А2, для виконання сільськогосподарських робіт з можливістю ремонту техніки, а також електрозварнику ручного зварювання.

На 19 тис.грн шукають майстра цеху, на 18 тис.грн — завідувача аптеки, на 15 тис.грн — слюсаря-інструментальника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, водія автотранспортних засобів, економіста, електрогазозварника.

Від 12 до 14 тис.грн пропонують слюсарю з механоскладальних робіт, слюсарю-електрику з ремонту електроустаткування, агенту торговельному, електрогазозварнику, електромеханіку з ліфтів, обвалювальнику м'яса, монтеру із захисту підземних трубопроводів від корозії, майстру з ремонту, машиністу екскаватора, машиністу автогрейдера, провізору, столяру, верстатникам деревообробних верстатів та машиністу крана.

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

slushba zainiatosti 15.09.2021

 

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська гімназія - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека