Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Чернівецький р-н,
м. Заставна, вул. Самоврядування, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 326 гостей та 0 користувачів

Де отримувати пенсію: через пошту чи банк? Вибір за людиною!

pensiinyi fond 11.05.2022 1Щороку все більше пенсіонерів при виборі способу отримання пенсії надають перевагу банківському обслуговуванню.

Маючи банківський рахунок, пенсіонер може одержати пенсійну виплату в зручний для себе час та в будь-якому відділенні обраного банку на території всієї України або через мережу банкоматів, послуги яких доступні цілодобово. Гроші, після надходження на рахунок, перебувають у постійному доступі для отримання. При цьому можна знімати як всю зараховану суму пенсії, так і її частину, і не лише в банкоматах свого банку.

Крім того, в разі переїзду, від’їзду на лікування або з інших причин не виникає необхідності брати з собою чималу кількість грошових купюр, які можуть загубитися.  На картці всі кошти надійно зберігаються та постійно доступні для отримання через банкомат. Банківською карткою зручно розраховуватись в торговельних та аптечних мережах і здійснювати оплату комунальних платежів в банківських установах без комісійних зборів. Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків безкоштовне. Крім того, власник банківської картки має змогу контролювати витрати і надходження коштів завдяки СМС-повідомленням, які надсилає банк за фактами здійснення таких операцій.

Для одержання пенсійної виплати через банківську установу необхідно відкрити рахунок в банку і особисто подати відповідну заяву до органу  Пенсійного фонду України, або залишити заяву у відділенні банку і працівники передадуть її до територіального управління Пенсійного фонду. Заява про виплату пенсії може подаватися до органу Пенсійного фонду України в електронній формі через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України з використанням засобів кваліфікованого електронного підпису.

Пенсіонер має право у будь-який момент відмовитися від послуг одного банку і скористатися послугами іншого. 

Право вибору самого способу отримання виплат через пошту чи банк завжди залишається за пенсіонером.

Звертаємо увагу, що відповідно до Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1231, визначено перелік уповноважених банків, у яких одержувачам пенсій відкриваються поточні рахунки, через які здійснюється їх виплата. На території Чернівецької області можна скористатися послугами наступних банківських установ: АТ «Ощадбанк», АТ «Райффайзен Банк», АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «Укрексімбанк», АТ АБ «Укргазбанк», АТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», АТ «АЛЬФА-БАНК», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «КРЕДОБАНК», АТ «АКЦЕНТ-БАНК», АТ АБ «ПІВДЕННИЙ», АТ «УкрСиббанк», АТ «Ідея Банк», АТ «ПРАВЕКС БАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «ОТП Банк», АТ  КБ «АКОРДБАНК».

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Останнє редагуванняСереда, 11 травня 2022 12:14

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека