Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 160 гостей та один учасник

Розвивайся, звеселяйся Моя рідна мово! У барвінки зодягайся Українське слово!

9 листопада, вихованці ЗДО №3 святкували День української писемності та мови, українського слова, яке «як проміння ясне», могутнє, «як хвилі буйні», палке, як блискавиці, ніжне, як мамині руки, здатне робити чудо і хвилювати найтонші струни людського серця.

Упродовж дня були проведені читання українських казок, вивчення малих фольклорних форм, дидактичні ігри з народознавства. Для діток молодшого дошкільного віку цей день був присвячений українській народній казці. Вихователі розповідали малятам казки, демонстрували різноманітні види театру: пальчиковий, ляльковий, настільний, тіньовий. Свої враження дітки передавали у малюнках. Вихователем середньої групи Кочерган Л.В. проведено інтегроване заняття «День слов’янської писемності і культури».

Вже декілька років наш дошкільний заклад тісно співпрацює з міською центральною дитячою бібліотекою. Тож у такий урочистий день діти старшої групи під керівництвом вихователя Гунченко Б.І. відправилися на екскурсію у бібліотеку, працівники якої влаштували для дошкільнят справжнє тематичне свято.

Метою заходу було розширення та поглиблення знань дітей про мову, її багатство та мелодійність. Саме через слово поетичне, пісенне виховуються у дитини любов до рідної мови, рідної землі, художнього слова, повага до батьків, рідного краю – Батьківщини.

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська центральна районна бібліотека
Газета Голос краю - Головна сторінка