Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2016 рік

Дошка оголошень

Запитання депутату

 • No posts to display.

Останні теми

 • Немає повідомлень для відображення.

Зараз на сайті

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Погода в місті

Проекти рішень  

1 Про затвердження тарифів на вивіз сміттяГаняк Лілія Володимирівна 22.03.2017
Розглянувши клопотання Заставнівського ЖЕУТВЗ вих. № 41 від 15 березня 2017 року про необхідність затвердження обґрунтованих тарифів на послуги підприємства з вивезення твердих побутових відходів, керуючись частиною 2 статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07 2012 року № 390, Законом України «Про місцеве самоврядування»,виконавчий комітет міської ради –
В И Р І Ш И В:

 • 1.Затвердити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів:
  1.1) для населення – 60 грн. 24 коп. за 1 м3 (з ПДВ);
  1.2) для бюджетних установ та інших споживачів – 95 грн. 00 коп. за 1 м3 (з ПДВ)
  2. Затвердити соціальну норму користування послугами з вивезення побутових відходів – 0,4167 м3 на одну особу на місяць.
  3. Затвердити розмір оплати за соціальну норму на одну особу на місяць - 25 грн. 10 коп.
  4.Зобов’язати адміністрацію Заставнівського ЖЕУТВЗ вжити всіх необхідних заходів по укладенню договорів на вивіз побутових відходів з мешканцями багатоквартирних комунальних будинків, які на даний час ще не уклали договір на вищевказану послугу.
  5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леваніна Р.В.
2 Про взяття на квартирний облікГаняк Лілія Володимирівна 06.06.2017
Розглянувши заяву гр.Павчака Володимира Романовича, жителя м.Заставни вул.Незалежності, 96/40, керуючись статтями 34, 46 Житлового кодексу України, пунктами 13, 14, 15, 44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, пунктом 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –
В И Р І Ш И В:

1. Взяти на квартирний облік Павчака Володимира Романовича, 23.03.1985 р.н., з сім’єю:
 дружина – Павчак Ніна Анатоліївна, 06.08.1994 р.н.,
в зв’язку із відсутністю житлової площі.
Занести у список першочергової черги як учасника бойових дій в зоні АТО.
3 Про надання одноразової матеріальної допомогиГаняк Лілія Володимирівна 06.06.2017
Розглянувши заяви жителів м.Заставна: Ткач Наталії Іванівни, вул.Чорновола, 18/13, Сметанюка Івана Івановича, вул.Українська, 9, Штефюк Ольги Степанівни, вул.Українська, 19, Василевича Миколи Івановича, вул. Рязанська, 22, Воєвідко Ганни Іванівни, вул. Садова, 33, Лисюка Василя Степановича, 28 Червня, 9, про надання матеріальної допомоги, відповідно до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, учасникам АТО, жителям міста Заставна, що опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого рішенням третьої позачергової сесії міської ради VII скликання № 63/3-2016 від 29 січня 2016 року, із змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –
В И Р І Ш И В:
 • 1. Надати матеріальну допомогу в сумі ______ гривень наступним жителям міста Заставни:
 • 1. Ткач Наталії Іванівні – пенсіонерці, часто хворіє, потребує періодичного лікування, кошти потрібні для лікування – _____ грн.
  2. Сметанюку Івану Івановичу – пенсіонеру, тяжко хворіє (діагноз – саркома вилочкової залози), потребує періодичного лікування – ______ грн.
  3. Штефюк Ользі Степанівні – пенсіонерці, потребує хірургічного втручання, кошти потрібні на лікування – ______ грн.
  4. Василевичу Миколі Івановичу – учаснику бойових дій в Афганістані, одинокому, недавно проходив стаціонарне лікування в Заставнівській ЦРЛ (діагноз – аденокарцинома), кошти потрібні для подальшого лікування – ______ грн.
  5. Воєвідко Ганні Іванівні – пенсіонерці, інваліду ІІ – групи, на протязі останніх років хворіє, кошти потрібні на лікування – ______ грн.
  6. Лисюку Василю Степановичу – пенсіонеру, дружина – інвалід ІІ-групи, часто хворіє, кошти потрібні у зв’язку з важким фінансовим станом – ______ грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на фінансово-економічний відділ міської ради.
4 Про присвоєння поштової адресиГаняк Лілія Володимирівна 21.06.2017
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року № 1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та розглянувши заяву гр.Ткача Ярослава Петровича, котрий проживає в м.Заставна по вул. Миру, 51 А, про присвоєння поштової адреси житловому будинку, керуючись Положенням про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна у місті Заставна, затвердженим рішенням сесії Заставнівської міської ради №167/8-ІІ-2016 від 10.06.2016 року, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –

В И Р І Ш И В:

 • 1. Присвоїти поштову адресу житловому будинку, що розташований по вул. Миру, 51 А в м. Заставна Чернівецької області.

  2.Гр. Ткачу Ярославу Петровичу здійснити державну реєстрацію права власності на житловий будинок по вул. Миру, 51 А в м.Заставна Чернівецької області згідно чинного законодавства.

  3.Рекомендувати гр. Ткачу Я.П. виготовити та встановити аншлаг з назвою вулиці та номерним знаком на об’єкт нерухомого майна.
5 Про затвердження дефектного актуГаняк Лілія Володимирівна 21.06.2017
Відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №154 від 23.09.2003 року «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», враховуючи необхідність затвердження дефектного акту на капітальний ремонт заміну дверей в приміщенні районного Палацу Культури по вул. Незалежності, 93 в м.Заставна Чернівецької області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –
В И Р І Ш И В:
 • 1. Затвердити дефектний акт на капітальний ремонт заміна дверей в приміщенні районного Палацу Культури по вул. Незалежності, 93 в м.Заставна Чернівецької області.
  2. Надати дозвіл на розроблення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт заміна дверей в приміщенні районного Палацу Культури по вул. Незалежності, 93 в м.Заставна Чернівецької області.
  3. Надати дозвіл на проведення експертизи зведеного кошторисного розрахунку вартості капітального ремонту заміна дверей в приміщенні районного Палацу Культури по вул. Незалежності, 93 в м.Заставна Чернівецької області.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Дробчака С.С.
6 Про затвердження дефектного актуГаняк Лілія Володимирівна 21.06.2017
Відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №154 від 23.09.2003 року «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», враховуючи необхідність затвердження дефектного акту на капітальний ремонт інфраструктури стадіону в м.Заставна Чернівецької області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради –
В И Р І Ш И В:
 • 1. Затвердити дефектний акт на капітальний ремонт інфраструктури стадіону в м.Заставна Чернівецької області.
  2. Надати дозвіл на розроблення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт інфраструктури стадіону в м.Заставна Чернівецької області.
  3. Надати дозвіл на проведення експертизи зведеного кошторисного розрахунку вартості капітального ремонту інфраструктури стадіону в м.Заставна Чернівецької області.
  Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Дробчака С.С.

У Вас недостатньо прав для внесення проекту рішення

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська центральна районна бібліотека
Газета Голос краю - Головна сторінка