Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Заставнівський р-н,
м. Заставна, вул. Гагаріна, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Погода в місті

Запитання депутату

 • Немає повідомлень для відображення.

Останні теми

 • Немає повідомлень для відображення.

Зараз на сайті

На сайті 166 гостей та відсутні користувачі

Коментарі  

1 ПроГаняк Лілія Володимирівна 14.09.2018, 13:23
К
2 Про утворення координаційної радиГаняк Лілія Володимирівна 18.09.2018, 09:06
Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 січня 2018 року № 2229, пунктів 23, 25 постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», з метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Утворити координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та затвердити її склад (Додаток 1).
2. Затвердити Положення про координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі (Додаток 2).
3. Визначити відділ охорони здоров’я та соціального захисту населення Заставнівської міської ради структурним підрозділом, який проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками.
4. Визначити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романець Наталію Іванівну координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на території Заставнівської ОТГ.
5. Визначити старосту села Вербівці Боднарчука Григорія Юхимовича персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на території села Вербівці Заставнівської ОТГ.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Романець Н.І.
3 Розгляд заявГаняк Лілія Володимирівна 17.10.2018, 09:08
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25.12.2015 року, розглянувши заяву гр.Яворської Василини Степанівни, котра проживає в м.Заставна по вул.Бажанського, 38/1, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Виокремити в окремий господарський номер квартиру №1 по вул.Бажанського, 38 в житловий будинок № 38 по вул.Бажанського в м.Заставна.

2. Присвоїти поштову адресу житловому будинку № 38 по вул.Бажанського в м.Заставна Чернівецької області.

3. Гр. Яворській Василині Степанівні із співвласниками здійснити державну реєстрацію права власності на житловий будинок по вул.Бажанського, 38 в м.Заставна Чернівецької області згідно чинного законодавства.

4. Рекомендувати гр. Яворській В.С. виготовити та встановити аншлаг з назвою вулиці та номерним знаком на об’єкт нерухомого майна.
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25.12.2015 року, розглянувши заяву гр.Колісник Ганни Василівни, котра проживає в м.Заставна по вул.Бажанського, 38/2, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. . Виокремити в окремий господарський номер квартиру №2 по вул.Бажанського, 38 в житловий будинок № 38 А по вул.Бажанського в м.Заставна

2. Присвоїти поштову адресу житловому будинку № 38 А по вул.Бажанського в м.Заставна Чернівецької області.

3. Гр. Колісник Ганні Василівні із співвласниками здійснити державну реєстрацію права власності на житловий будинок по вул.Бажанського, 38 А в м.Заставна Чернівецької області згідно чинного законодавства.

4. Рекомендувати гр. Колісник Г.В. виготовити та встановити аншлаг з назвою вулиці та номерним знаком на об’єкт нерухомого майна.
4 ПроГаняк Лілія Володимирівна 31.10.2018, 08:35
В
5 Про затвердження ПорядкуГаняк Лілія Володимирівна 13.03.2019, 09:52
Відповідно до статей 29, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», керуючись Методикою оцінки майна, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003р. №1891 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2015р. № 1033), Методикою оцінки об’єктів оренди, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995р. № 629 із змінами та доповненнями, Наказом Фонду Державного майна України від 31.12.2015р. №2075 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», з метою забезпечення прозорості в проведенні експертної оцінки комунального майна Заставнівської міської ради об'єднаної територіальної громади, створення конкурентного середовища для суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки майна, виконавчий комітет Заставнівської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна Заставнівської міської ради об’єднаної територіальної громади (додається).

2. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб - порталі Заставнівської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Романець Н.І.)


Міський голова В.Радиш


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням виконавчого комітету міської ради
_ № ___________


ПОРЯДОК
проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна Заставнівської міської ради об’єднаної територіальної громади


1. Загальні положення

1.1. Порядок проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна Заставнівської міської ради об’єднаної територіальної громади (далі – Порядок) розроблено відповідно до вимог Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та інших законодавчих актів.
Порядок визначає процедуру конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання (далі – суб’єкти оціночної діяльності) для проведення робіт з незалежної оцінки майна комунальної власності Заставнівської міської ради об’єднаної територіальної громади при приватизації або передачі майна в оренду.
Ця процедура застосовується міською радою, яка наділена повноваженнями виступати замовником послуг з незалежної оцінки майна у разі, якщо вартість надання послуг з незалежної оцінки майна менша встановленої в абзаці першому частини першої статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» вартості предмета державної закупівлі.

1.2.У цьому Порядку терміни вживаються в таких значеннях:
- конкурсна документація – конкурсна пропозиція та підтвердні документи;
- конкурсна пропозиція – пропозиція учасника конкурсу щодо вартості робіт з оцінки, а також строку їх виконання (у календарних днях);
- підтвердні документи – заява про участь у конкурсі, документи, в яких зазначено правовий статус претендента, склад оцінювачів, які безпосередньо виконуватимуть роботи з оцінки, документи, що підтверджують право на виконання таких робіт, документи, що підтверджують досвід учасника конкурсу та оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із таким учасником конкурсу та будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку і висновку про вартість об’єкта оцінки, з оцінки об’єкта оцінки;
- претендент – суб’єкт оціночної діяльності, який виявив бажання взяти участь у конкурсі та подав до департаменту економіки міської ради документи, передбачені умовами конкурсу та опубліковані в інформаційному повідомленні про проведення конкурсу;
- суб’єкт оціночної діяльності – суб’єкт господарювання, визнаний таким згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;
- учасник конкурсу – претендент, якого допущено до участі в конкурсі.

1.3. Конкурс серед учасників проводиться конкурсною комісією в складі п’яти осіб (надалі - комісія).
До компетенції комісії належить розгляд та вирішення питань, які стосуються конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та погодження звітів про незалежну оцінку майна.
Очолює комісію голова. Голова комісії у межах наданих йому повноважень:
скликає засідання комісії;
головує на засіданнях комісії;
приймає рішення про повторне проведення конкурсу у випадках, передбачених цим Порядком;
видає розпорядження та доручення, обов’язкові для виконання членами комісії;
організовує підготовку матеріалів для опрацювання комісією;
бере участь у таємному голосуванні;
підписує документи стосовно роботи комісії;
представляє комісію у відносинах з установами та організаціями, зокрема, за рішенням комісії має право звертатися з відповідними письмовими запитами.
Секретар комісії:
забезпечує виконання доручень голови комісії;
здійснює підготовку інформаційного повідомлення про проведення конкурсу;
опрацьовує подані претендентами підтвердні документи;
готує для комісії інформацію щодо кожного претендента, який має намір взяти участь у конкурсі, складеної за результатами опрацювання підтвердних документів, а також наявної в Департаменті інформації;
готує довідкові матеріали для розгляду на засіданні комісії;
складає протоколи засідань комісії;
готує інформацію про результати конкурсу для повідомлення переможців конкурсу.
На період тривалої відсутності голови комісії (через хворобу, у разі відпустки тощо) його повноваження виконує заступник голови комісії. На період тривалої відсутності секретаря комісії, його повноваження делегуються головою комісії будь-якому його члену.
Склад комісії затверджується рішенням виконавчого комітету Заставнівської міської ради.
Засідання комісії є правомочним у разі присутності не менше двох третин кількісного складу.
Рішення комісії приймається більшістю голосів від присутнього кількісного складу комісії, оформляється протоколом, який підписує голова та секретар комісії.

2. Підготовка до проведення конкурсу

2.1. Інформація про проведення конкурсу підлягає публікації в друкованих засобах масової інформації або на офіційному веб-порталі Заставнівської міської ради не пізніше як за 14 календарних днів до оголошеної дати проведення конкурсу. Інформація може бути опублікована в інших засобах масової інформації.
2.2. Інформація про проведення конкурсу має містити:
- дату, час і місце проведення конкурсу;
- інформацію про об’єкт оцінки відповідно до додатка 1 цього Порядку;
- кінцевий термін подання документів;
- максимальний строк виконання робіт у календарних днях;
- перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії та вимоги до учасників конкурсу;
- відомості про місцезнаходження комісії, її контактні номери телефонів.
2.3. Претенденти подають замовнику конкурсну документацію в запечатаному конверт з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.
Конкурсна документація претендента складається із:
- підтвердних документів;
- конкурсної пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, а також строку виконання робіт (у календарних днях), підписаної претендентом і скріпленої печаткою (у разі її наявності) та запечатаної в окремому конверті.
До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:
• заява на участь у конкурсі відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 2);
• копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
• копію сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
• інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та залучаються ним, з незалежної оцінки майна тощо) (додаток 3).
2.4. Конкурсна документація подається до департаменту економіки міської ради не пізніше ніж за три робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).
2.5. Відповідальність за достовірність інформації відображеної в підтвердних документах несуть претенденти.

3. Порядок проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться за наявності не менше двох учасників, крім випадків, передбачених пунктом 3.14. глави 3 цього Порядку.
На засіданні комісії можуть бути присутніми претенденти або їх представники, особи, що можуть бути сторонами договору про виконання робіт з оцінки, про що вони письмово повідомляють міську раду листом на ім’я голови комісії не пізніше ніж за 2 робочих дні до дати проведення засідання. Особи, які присутні на засіданні, але не є членами комісії, не мають права брати участь в обговоренні питань та прийняті рішень, що належать до компентенції комісії, втручатись у її роботу.
3.2. Якщо на участь у конкурсі не надійшло жодної заяви або подано лише одну заяву, крім випадків, передбачених пунктом 3.14. глави 3 цього Порядку, конкурс вважається таким, що не відбувся. У цьому випадку голова комісії приймає рішення про повторне проведення конкурсу та призначає його дату.
3.3. На засіданні комісія:
- аналізує підтвердні документи претендентів та розглядає інформацію про кожного претендента, підготовлену секретарем комісії;
- розпечатує конверти учасників конкурсу з конкурсною пропозицією щодо вартості виконання робіт з оцінки, а також строку виконання робіт (у календарних днях);
- визначає кращу конкурсну пропозицію претендентів, яка найбільш повно відповідає таким умовам:
• найменша вартість послуг експерта щодо виконання незалежної оцінки майна;
• найменша кількість днів виконання робіт;
• відсутність зауважень по раніше виконаних звітах про незалежну оцінку;
- проводить таємне голосування;
- обирає переможця конкурсу.
3.4. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».
3.5. У разі, якщо претендент несвоєчасно подав пакет документів або подана ним конкурсна документація є неповною, комісія на засіданні приймає рішення про недопущення його до участі в конкурсі. Поданий таким претендентом пакет документів на конкурсі не розглядається.
3.6. Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, письмово повідомити про це голову комісії. Про факти відкликання заяви голова комісії інформує членів комісії на засіданні. Поданий таким претендентом пакет документів на конкурсі не розглядається.
3.7. У разі, якщо на момент проведення конкурсу відпала необхідність відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення робіт з незалежної оцінки об’єкта оцінки, комісія приймає рішення про зняття з конкурсу такого об’єкта оцінки та робить відповідний запис у протоколі проведення конкурсу.
3.8. У випадку надходження однієї заяви конкурс не проводиться та оголошується повторно. При надходженні вдруге однієї заяви конкурс не проводиться, але комісія може прийняти рішення щодо надання фінансовому відділу міської ради дозволу на укладення з учасником конкурсу договору про проведення незалежної оцінки об’єкта оцінки.
3.9. Рішення комісії приймається шляхом голосування. Учасник конкурсу, пропозиції якого найбільш повно відповідають умовам конкурсу, а також є оптимальними з урахуванням якості виконуваних робіт з оцінки і їх вартості, та який отримав найбільшу кількість голосів "за" присутніх на засіданні членів комісії (але не менше половини голосів членів комісії, присутніх на засіданні), визнається його переможцем.
3.10. У разі, якщо два або більше учасників конкурсу отримали однакову кількість голосів "за", члени комісії обирають переможцем конкурсу учасника, який запропонував найменшу вартість робіт з оцінки.
3.11. Якщо після обрахування голосів "за", виявиться, що декілька учасників конкурсу запропонували однакову вартість робіт з оцінки, призначається таємне голосування.
Секретар комісії роздає членам комісії бюлетені таємного голосування, в яких зазначаються найменування/прізвище, ім’я, по батькові учасників конкурсу, щодо яких проводиться таємне голосування (додаток 4).
Бюлетені таємного голосування не є іменними. Оформлені членами комісії бюлетені після завершення голосування надаються секретарю, який оприлюднює результати голосування.
За умови рівної кількості голосів право вирішального голосу на засіданні комісії належить голові комісії, який озвучує своє рішення, зазначене в його бюлетені таємного голосування.
3.12. Рішення комісії є підставою для оголошення переможця конкурсу та укладення договору на проведення робіт з незалежної оцінки майна.
3.13. У разі, неукладення договору з переможцем конкурсу або його відмови від виконання робіт за договором, комісія, стосовно кожного об'єкта оцінки за результатами голосування, може визначити іншого учасника конкурсу, з яким може бути укладено договір на проведення оцінки майна.
3.14. Якщо на участь в конкурсі, який оголошений повторно на підставі пункту 3.2. глави 3 Порядку, подано лише одну заяву, комісія за результатами розгляду підтвердних документів претендента приймає рішення про укладання з цим претендентом договору на виконання робіт з незалежної оцінки об’єкта оцінки, при умові, що запропонована претендентом ціна за виконання робіт з оцінки не буде перевищувати середніх значень ціни надання послуг з оцінки подібного майна.
4. Інформація про результати конкурсу

4.1. Після проведення конкурсу міська рада письмово (або в інший спосіб) інформує переможців конкурсу про рішення комісії.

4.2. Інформація про результати конкурсу розміщується на офіційному веб-сайті Заставнівської міської ради.
4.3. Конкурсна документація, передбачена пунктом 2.3. глави 2 цього Порядку, зберігається в міській раді впродовж п’яти років.


5. Порядок розгляду звітів про незалежну оцінку майна


5.1. Підготовлені суб’єктами оціночної діяльності звіти про оцінку майна передаються у Заставнівську міську раду в терміни, визначені умовами проведеного конкурсу, та договором на проведення оцінки.
5.2. Разом із звітом про оцінку майна суб’єкт оціночної діяльності передає всю інформацію щодо об'єкта оцінки, яку було зібрано під час її виконання.
5.3 Фінансовий відділ міської ради організовує проведення рецензування звіту про оцінку майна суб’єктом оціночної діяльності, який має не менш ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна.
5.4 Рецензування проводиться суб’єктом оціночної діяльності в термін, який не повинен перевищувати п'яти робочих днів від дня передачі йому звіту про оцінку. Підставою для проведення рецензування є лист міської ради.
5.5. Після рецензування звіт про оцінку майна розглядається та, у разі відсутності зауважень, погоджується сесією Заставнівської міської ради.


Міський голова В.Радиш
6 Про надання одноразової матеріальної допомогиГаняк Лілія Володимирівна 15.03.2019, 12:53
Розглянувши заяви жителів м.Заставна: Одайської Богдани Петрівни, вул.Шевченка, 4/10, про надання матеріальної допомоги, відповідно до рішення одинадцятої сесії №197/11-2018 від 24 грудня 2018 року «Про міський бюджет на 2019 рік», керуючись Положенням про порядок надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, учасникам АТО, жителям міста Заставна, що опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого рішенням третьої позачергової сесії міської ради VII скликання № 63/3-2016 від 29 січня 2016 року, статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Надати матеріальну допомогу в сумі ______ (______) гривень наступним громадянам:
1. Одайській Богдані Петрівні – пенсіонерці, протягом останнього часу хворіє, кошти потрібні на дороговартісне лікування та реабілітацію – _____ грн.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
7 Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості поточного ремонту вул.НезалежностіАдміністратор 08.05.2019, 07:09
Відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 154 від 23.09.2003 року, враховуючи необхідність затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості поточного ремонту методом просочування спецавтомашиною «Олекса» по вул.Незалежності в м.Заставна, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1.Затвердити дефектний акт на поточний ремонт методом просочування спецавтомашиною «Олекса» по вул.Незалежності в м.Заставна Чернівецької області.
2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості поточного ремонту методом просочування спецавтомашиною «Олекса» по вул.Незалежності в м.Заставна Чернівецької області в сумі 123306,00 (сто двадцять три тисячі триста шість) гривень.
3.Затвердити підрядником на виконання робіт з поточного ремонту методом просочування спецавтомашиною «Олекса» по вул.Незалежності в м.Заставна Чернівецької області Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство (КП «МіськШЕП»).
4. Доручити директору КП ЗМР «Благоустрій плюс» Стадник Л.О. укласти договір на виконання робіт з поточного ремонту методом просочування спецавтомашиною «Олекса» по вул.Незалежності в м.Заставна Чернівецької області з Чернівецьким міським комунальним підрядним шляхово-експлуатаційним підприємством (КП «МіськШЕП»).
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Радиша В.Й.
8 Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахункуГаняк Лілія Володимирівна 30.05.2019, 13:25
Відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 150 від 10.08.2004 року, враховуючи необхідність затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості поточного ремонту приміщення Вербовецького центру дозвілля в с.Вербівці Заставнівського району, Чернівецької області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Затвердити дефектний акт на поточний ремонт приміщення Вербовецького центру дозвілля в с.Вербівці Заставнівського району, Чернівецької області.
2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості поточного ремонту приміщення Вербовецького центру дозвілля в с.Вербівці Заставнівського району, Чернівецької області в сумі 114300,00 (сто чотирнадцять тисяч триста) гривень.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Радиша В.Й.
9 Про зміну поштової адресиГаняк Лілія Володимирівна 30.05.2019, 13:49
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року № 1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши заяву гр. Сікорського Степана Миколайовича, котрий проживає в м.Заставна по вул. Чкалова, 42, керуючись Положенням про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна у місті Заставна, затвердженим рішенням сесії Заставнівської міської ради №167/8-ІІ-2016 від 10.06.2016 року, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 • 1. Змінити поштову адресу наступному об’єкту нерухомого майна:
  Стара адреса: м. Заставна вул. Чкалова, № 42
  Власник: Сікорський Степан Миколайович
  Нова адреса: м. Заставна вул. Чкалова, №44
  Власник: Сікорський Степан Миколайович
10 Про надання дозволу на проїзд під заборонні знакиГаняк Лілія Володимирівна 04.06.2019, 08:45
Розглянувши клопотання фізичної особи – підприємця Бадяка Федора Володимировича, партнера компанії «Нова Пошта», вх.№ 548-ю від 06.06.2019 року, про надання дозволу на проїзд вантажного транспорту підприємства під заборонні знаки по вул.Незалежності та вул.Чорновола в м. Заставна у зв’язку із службовою необхідністю, керуючись статтями 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
 • 1. Надати дозвіл на проїзд вантажного транспорту компанії «Нова Пошта» під заборонні знаки по вул.Незалежності та вул.Чорновола в м.Заставна у зв’язку із службовою необхідністю згідно Додатку.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романець Н.І.

У Вас недостатньо прав для внесення проекту рішення

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська центральна районна бібліотека
Газета Голос краю - Головна сторінка