Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2017 рік

Дошка оголошень

Запитання депутату

 • Немає повідомлень для відображення.

Останні теми

 • Немає повідомлень для відображення.

Зараз на сайті

На сайті 332 гостей та один учасник

Погода в місті

Коментарі  

1 Розгляд заявГаняк Лілія Володимирівна 14.09.2018, 13:23
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25.12.2015 року, розглянувши заяву гр.Агатія Євгена Харламповича, котрий проживає в м.Заставна по вул.Бажанського, 6/2, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
 • 1. Виокремити в окремий господарський номер квартиру №2 у двоквартирному будинку по вул.Бажанського, 6 в житловий будинок № 6 по вул.Бажанського в м.Заставна.
  2. Присвоїти поштову адресу житловому будинку № 6 по вул.Бажанського в м.Заставна Чернівецької області.
  3. Гр. Агатію Євгену Харламповичу із співвласниками здійснити державну реєстрацію права власності на житловий будинок по вул.Бажанського, 6 в м.Заставна Чернівецької області згідно чинного законодавства.
  4. Рекомендувати гр. Агатію Є.Х. виготовити та встановити аншлаг з назвою вулиці та номерним знаком на об’єкт нерухомого майна.
  5. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Заставнівської міської ради №77 від 20.08.2015 року «Розгляд заяв».
2 Про присвоєння поштової адресиГаняк Лілія Володимирівна 18.09.2018, 09:06
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року № 1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та розглянувши заяву гр. Маковської Ірини Русланівни, котра проживає в м.Заставна по вул. Дунаєвського, 12, про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для ведення особистого селянського господарства, що належить їй згідно договору купівлі – продажу ННР 292846 від 19.10.2018 року, керуючись Положенням про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна у місті Заставна, затвердженим рішенням сесії Заставнівської міської ради №167/8-ІІ-2016 від 10.06.2016 року, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

 • 1. Присвоїти поштову адресу земельній ділянці площею 0,0656 га, кадастровий номер якої 7321510100:03:003:0309, що розташована по вул.Дунаєвського, 12 Б в м.Заставна Чернівецької області.

  2.Гр. Маковській Ірині Русланівні здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку по вул.Дунаєвського, 12 Б в м.Заставна Чернівецької області згідно чинного законодавства.
3 Розгляд заявГаняк Лілія Володимирівна 17.10.2018, 09:08
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25.12.2015 року, розглянувши заяву гр.Михайлюк Тетяни Єфремівни, котра проживає в м.Заставна по вул.Грушевського, 18/2, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
 • 1. Виокремити в окремий господарський номер 55/100 частки житлового будинку по вул.Грушевського, 18 в житловий будинок № 18 по вул.Грушевського в м.Заставна.
  2. Присвоїти поштову адресу житловому будинку № 18 по вул.Грушевського в м.Заставна Чернівецької області.
  3. Гр. Михайлюк Тетяні Єфремівні здійснити державну реєстрацію права власності на житловий будинок по вул.Грушевського, 18 в м.Заставна Чернівецької області згідно чинного законодавства.
  4. Рекомендувати гр. Михайлюк Т.Є. виготовити та встановити аншлаг з назвою вулиці та номерним знаком на об’єкт нерухомого майна.
4 Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахункуГаняк Лілія Володимирівна 31.10.2018, 08:22
Відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 154 від 23.09.2003 року, враховуючи необхідність затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості поточного ремонту вулиць Зелена, 28 Червня, 400-річчя м.Заставна, Миру, Павлюка, Січових стрільців, Буковинського Віче, Полтавська, Федьковича, Севастопольська, Ярошинської, Ужгородська, Королькова, Пушкіна, Привокзальна, Транспортна, Прутська, Івасюка, Яворницького, Нагірна, Дорошенка, Шеленка, Полуботка, Огієнка та провулків Федьковича, Севастопольського, Дорошенка в м.Заставна Чернівецької області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:
1. Затвердити дефектний акт на поточний ремонт вулиць Зелена, 28 Червня, 400-річчя м.Заставна, Миру, Павлюка, Січових стрільців, Буковинського Віче, Полтавська, Федьковича, Севастопольська, Ярошинської, Ужгородська, Королькова, Пушкіна, Привокзальна, Транспортна, Прутська, Івасюка, Яворницького, Нагірна, Дорошенка, Шеленка, Полуботка, Огієнка та провулків Федьковича, Севастопольського, Дорошенка в м.Заставна Чернівецької області.
2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості поточного ремонту вулиць Зелена, 28 Червня, 400-річчя м.Заставна, Миру, Павлюка, Січових стрільців, Буковинського Віче, Полтавська, Федьковича, Севастопольська, Ярошинської, Ужгородська, Королькова, Пушкіна, Привокзальна, Транспортна, Прутська, Івасюка, Яворницького, Нагірна, Дорошенка, Шеленка, Полуботка, Огієнка та провулків Федьковича, Севастопольського, Дорошенка в м.Заставна Чернівецької області в сумі 199964,00 (сто дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот шістдесят чотири) гривні.
3. Затвердити підрядником на виконання робіт з поточного ремонту вулиць Зелена, 28 Червня, 400-річчя м.Заставна, Миру, Павлюка, Січових стрільців, Буковинського Віче, Полтавська, Федьковича, Севастопольська, Ярошинської, Ужгородська, Королькова, Пушкіна, Привокзальна, Транспортна, Прутська, Івасюка, Яворницького, Нагірна, Дорошенка, Шеленка, Полуботка, Огієнка та провулків Федьковича, Севастопольського, Дорошенка в м.Заставна, Чернівецької області Товариство з обмеженою відповідальністю «Євродорсервіс».
4. Доручити міському голові Радишу В.Й. укласти договір на виконання робіт з поточного ремонту вулиць Зелена, 28 Червня, 400-річчя м.Заставна, Миру, Павлюка, Січових стрільців, Буковинського Віче, Полтавська, Федьковича, Севастопольська, Ярошинської, Ужгородська, Королькова, Пушкіна, Привокзальна, Транспортна, Прутська, Івасюка, Яворницького, Нагірна, Дорошенка, Шеленка, Полуботка, Огієнка та провулків Федьковича, Севастопольського, Дорошенка в м.Заставна, Чернівецької області з ТОВ «Євродорсервіс».
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Радиша В.Й.
5 Про затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахункуГаняк Лілія Володимирівна 31.10.2018, 08:35
Відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 154 від 23.09.2003 року, враховуючи необхідність затвердження дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості поточного ремонту вулиць Б.Хмельницького, Миколайчука, Макаренка, Чкалова, Рязанської, Ювілейної, І.Франка, Буковинської, Молдавської та провулку Грушевського в м.Заставна Чернівецької області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:
1. Затвердити дефектний акт на поточний ремонт вулиць Б.Хмельницького, Миколайчука, Макаренка, Чкалова, Рязанської, Ювілейної, І.Франка, Буковинської, Молдавської та провулку Грушевського в м.Заставна Чернівецької області.
2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості поточного ремонту вулиць Б.Хмельницького, Миколайчука, Макаренка, Чкалова, Рязанської, Ювілейної, І.Франка, Буковинської, Молдавської та провулку Грушевського в м.Заставна Чернівецької області в сумі 199917,00 (сто дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот сімнадцять) гривень.
3. Затвердити підрядником на виконання робіт з поточного ремонту вулиць Б.Хмельницького, Миколайчука, Макаренка, Чкалова, Рязанської, Ювілейної, І.Франка, Буковинської, Молдавської та провулку Грушевського в м.Заставна, Чернівецької області Товариство з обмеженою відповідальністю «Євродорсервіс».
4. Доручити міському голові Радишу В.Й. укласти договір на виконання робіт з поточного ремонту вулиць Б.Хмельницького, Миколайчука, Макаренка, Чкалова, Рязанської, Ювілейної, І.Франка, Буковинської, Молдавської та провулку Грушевського в м.Заставна, Чернівецької області з ТОВ «Євродорсервіс».
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Радиша В.Й.
6 Про затвердження підрядникаГаняк Лілія Володимирівна 05.11.2018, 07:54
Відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 154 від 23.09.2003 року, враховуючи необхідність визначення підрядника на виконання аварійно-відбудовних робіт (поточного ремонту) з ліквідації наслідків нанесених збитків надзвичайною ситуацією, яка виникла 28-29 червня 2018 року по відновленню дорожнього покриття вул.Грушевського в м.Заставна Чернівецької області, розглянувши зведений кошторисний розрахунок вартості вищевказаних робіт, затверджений рішенням виконавчого комітету №8/1 від 04.07.2018 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
 • 1. Затвердити підрядником на виконання аварійно-відбудовних робіт (поточного ремонту) з ліквідації наслідків нанесених збитків надзвичайною ситуацією, яка виникла 28-29 червня 2018 року по відновленню дорожнього покриття вул.Грушевського в м.Заставна Чернівецької області Товариство з обмеженою відповідальністю «Євродорсервіс».
  2. Доручити міському голові Радишу В.Й. укласти договір на виконання аварійно-відбудовних робіт (поточного ремонту) з ліквідації наслідків нанесених збитків надзвичайною ситуацією, яка виникла 28-29 червня 2018 року по відновленню дорожнього покриття вул.Грушевського в м.Заставна Чернівецької області з ТОВ «Євродорсервіс».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Радиша В.Й.
7 Про погодження режиму роботиГаняк Лілія Володимирівна 10.12.2018, 14:33
Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Білокучмяк Оксани Володимирівни, жительки м.Чернівці, проспект Незалежності, 115/47, вх. №568-ф від 10.12.2018 року, про погодження режиму роботи магазину, який розташований по вул.Бажанського, 8 Є в м.Заставна, керуючись пунктом 9 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
 • 1. Погодити режим роботи магазину:
  Початок роботи – 08.00
  Кінець роботи – 22.00
  Без обідньої перерви та вихідних.
  2. Зобов’язати ФОП Білокучмяк Оксану Володимирівну при здійсненні підприємницької діяльності дотримуватися Правил благоустрою території міста Заставна, затверджених рішенням восьмої сесії № 164/8-ІІ/2016 від 10 червня 2016 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романець Н.І.
8 Про зміну адреси земельної ділянкиГаняк Лілія Володимирівна 10.12.2018, 14:55
Розглянувши заяву гр.Настащук Любові Петрівни, жительки м.Заставна вул.Юрківської, 10, про зміну адреси земельної ділянки, що належить їй згідно свідоцтва про право на спадщину за законом, НАК №948738 від 05.02.2015 року, керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01.07.2004 року № 1952-ІV, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Положенням про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна у місті Заставна, затвердженим рішенням сесії Заставнівської міської ради №167/8-ІІ-2016 від 10.06.2016 року, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1.Змінити поштову адресу земельної ділянки:
Стара адреса: м. Заставна вулиця Юрківська, № 10
Характеристика земельної ділянки: Для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва.
Кадастровий номер 7321510100:03:007:0013. Площа 0,1000 га.
Нова адреса: м. Заставна вулиця Юрківська, № 10 А

У Вас недостатньо прав для внесення проекту рішення

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська центральна районна бібліотека
Газета Голос краю - Головна сторінка