Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Заставнівський р-н,
м. Заставна, вул. Гагаріна, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 180 гостей та відсутні користувачі

Коментарі  

1 Про надання одноразової матеріальної допомогиГаняк Лілія Володимирівна 31.10.2018, 10:35
Р
2 Про присвоєння поштової адресиГаняк Лілія Володимирівна 13.03.2019, 11:52
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01 липня 2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25 грудня 2015 року, розглянувши заяву гр. Лисюк Наталії Миколаївни, котра проживає в м.Заставна по вул.Чорновола, 2/7, про присвоєння поштової адреси квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень по вул.Чорновола, 2, експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва за робочим проектом «Реконструкція нежитлових приміщень № 8 під житлову квартиру по вул.Чорновола, 2 в м.Заставна Чернівецької області» від 01 липня 2021 року №26-0284/01-21, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти поштову адресу житловій квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень №8: вулиця Чорновола, будинок № 2, квартира № 8 в м.Заставна Чернівецької області.
2. Гр. Лисюк Н.М. здійснити державну реєстрацію права власності на житлову квартиру згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Мандзюка Б.М.Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01 липня 2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25 грудня 2015 року, розглянувши заяву гр. Лисюк Наталії Миколаївни, котра проживає в м.Заставна по вул.Чорновола, 2/7, про присвоєння поштової адреси квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень по вул.Чорновола, 2, експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва за робочим проектом «Реконструкція нежитлових приміщень № 7 під житлову квартиру по вул.Чорновола, 2 в м.Заставна Чернівецької області» від 01 липня 2021 року №26-0285/01-21, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти поштову адресу житловій квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень №8: вулиця Чорновола, будинок № 2, квартира № 7 в м.Заставна Чернівецької області.
2. Гр. Лисюк Н.М. здійснити державну реєстрацію права власності на житлову квартиру згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Мандзюка Б.М.


Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01 липня 2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25 грудня 2015 року, розглянувши заяву гр. Максимчук Галини Василівни, котра проживає в м.Заставна по вул.Чорновола, 2/5, про присвоєння поштової адреси квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень по вул.Чорновола, 2, експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва за робочим проектом «Реконструкція нежитлових приміщень № 2 під житлову квартиру по вул.Чорновола, 2 в м.Заставна Чернівецької області» від 29 червня 2021 року №26-0265/01-21, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти поштову адресу житловій квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень №2: вулиця Чорновола, будинок № 2, квартира № 2 в м.Заставна Чернівецької області.
2. Гр. Максимчук Г.В. здійснити державну реєстрацію права власності на житлову квартиру згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Мандзюка Б.М.
Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01 липня 2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25 грудня 2015 року, розглянувши заяву гр. Мельничук Ольги Василівни, котра проживає в м.Заставна по вул.Бажанського, 29/15, про присвоєння поштової адреси квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень по вул.Чорновола, 2, експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва за робочим проектом «Реконструкція нежитлових приміщень № 3 під житлову квартиру по вул.Чорновола, 2 в м.Заставна Чернівецької області» від 29 червня 2021 року №26-0268/01-21, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти поштову адресу житловій квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень №3: вулиця Чорновола, будинок № 2, квартира № 3 в м.Заставна Чернівецької області.
2. Гр. Максимчук Г.В. здійснити державну реєстрацію права власності на житлову квартиру згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Мандзюка Б.М.Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01 липня 2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25 грудня 2015 року, розглянувши заяву гр. Халак Сніжанни Григорівни, котра проживає в м.Заставна по вул.Чорновола, 2, про присвоєння поштової адреси квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень по вул.Чорновола, 2, експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва за робочим проектом «Реконструкція нежитлових приміщень № 4 під житлову квартиру по вул.Чорновола, 2 в м.Заставна Чернівецької області» від 29 червня 2021 року №26-0267/01-21, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти поштову адресу житловій квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень № 4: вулиця Чорновола, будинок № 2, квартира № 4 в м.Заставна Чернівецької області.
2. Гр. Халак С.Г. здійснити державну реєстрацію права власності на житлову квартиру згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Мандзюка Б.М.Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01 липня 2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25 грудня 2015 року, розглянувши заяву гр. Халак Сніжанни Григорівни, котра проживає в м.Заставна по вул.Чорновола, 2, про присвоєння поштової адреси квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень по вул.Чорновола, 2, експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва за робочим проектом «Реконструкція нежитлових приміщень № 4 під житлову квартиру по вул.Чорновола, 2 в м.Заставна Чернівецької області» від 29 червня 2021 року №26-0266/01-21, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти поштову адресу житловій квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень № 11: вулиця Чорновола, будинок № 2, квартира № 11 в м.Заставна Чернівецької області.
2. Гр. Халак С.Г. здійснити державну реєстрацію права власності на житлову квартиру згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Мандзюка Б.М.

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01 липня 2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25 грудня 2015 року, розглянувши заяву гр. Харюка Василя Івановича, котрий проживає в м.Заставна по вул.8 Березня, 1, про присвоєння поштової адреси квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень по вул.Чорновола, 2, експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва за робочим проектом «Реконструкція нежитлових приміщень № 9 під житлову квартиру по вул.Чорновола, 2 в м.Заставна Чернівецької області» від 30 червня 2021 року №26-0257/01-21, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти поштову адресу житловій квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень № 9: вулиця Чорновола, будинок № 2, квартира № 9 в м.Заставна Чернівецької області.
2. Гр. Харюку В.І. здійснити державну реєстрацію права власності на житлову квартиру згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Мандзюка Б.М.
Секретар ради Руслан ЛЕВАНІН


Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (із змінами) від 01 липня 2004 року №1952-ІV, Постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1127 від 25 грудня 2015 року, розглянувши заяву гр. Сопівник Марії Миколаївни, котра проживає в м.Заставна по вул.Чорновола, 2, про присвоєння поштової адреси квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень по вул.Чорновола, 2, експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва за робочим проектом «Реконструкція нежитлових приміщень № 10 під житлову квартиру по вул.Чорновола, 2 в м.Заставна Чернівецької області» від 30 червня 2021 року №26-0258/01-21, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти поштову адресу житловій квартирі, реконструйованій з нежитлових приміщень № 10: вулиця Чорновола, будинок № 2, квартира № 10 в м.Заставна Чернівецької області.
2. Гр. Сопівник М.М. здійснити державну реєстрацію права власності на житлову квартиру згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста відділу земельного устрою та містобудування Мандзюка Б.М.
3 Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведенняГаняк Лілія Володимирівна 15.03.2019, 14:53
Розглянувши розрахунки тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення, подані Заставнівським житлово-експлуатаційним управлінням тепловодозабезпечення, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтями 31, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» із змінами, Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, у зв’язку із підвищенням цін на придбання води, збільшенням мінімальної заробітної плати, зростанням витрат на енергоносії та паливно-мастильні матеріали, виходячи з розрахунків тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Встановити такі економічно обґрунтовані тарифи на централізоване водопостачання:
1.1) для споживачів – 36,00 грн. (з ПДВ) за 1 м3;
1.2) для власних потреб – 30,00 грн. (без ПДВ) за 1 м3.
2. Встановити такі економічно обґрунтовані тарифи на централізоване водовідведення:
2.1) для споживачів – 26,16 грн. (з ПДВ) за 1 м3;
2.2) для власних потреб – 21,80 грн. (без ПДВ) за 1 м3
3. Тарифи, встановлені цим рішенням, будуть діяти з ______ 2021 року до встановлення нових тарифів.
4. Комунальному підприємству Заставнівської міської ради Заставнівському житлово-експлуатаційному управлінню тепловодозабезпечення інформувати споживачів про зміну тарифів згідно чинного законодавства.
5. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету від 22 березня 2017 року № 27 «Про розгляд та затвердження тарифів на послуги Заставнівського ЖЕУТВЗ з централізованого водовідведення», від 13 грудня 2017 року № 132 «Про розгляд та затвердження тарифів на послуги КП «Заставнівське ЖЕУТВЗ» з водопостачання».
Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Танасійчук Л.І.
4 ПроГаняк Лілія Володимирівна 30.05.2019, 16:49
В
5 ПроГаняк Лілія Володимирівна 04.06.2019, 11:45
Р
6 ПроГаняк Лілія Володимирівна 03.12.2019, 15:55
З
7 ПроГаняк Лілія Володимирівна 27.04.2020, 13:00
К
8 Про розгляд заявиГаняк Лілія Володимирівна 20.07.2020, 12:39
В
9 ПроГаняк Лілія Володимирівна 25.11.2020, 11:34
В
10 ПроГаняк Лілія Володимирівна 17.02.2021, 17:06
В
11 ПроГаняк Лілія Володимирівна 17.02.2021, 17:09
Р
12 ПроГаняк Лілія Володимирівна 17.02.2021, 17:10
К
13 ПроАдміністратор 19.02.2021, 16:16
З
14 ПроАдміністратор 12.05.2021, 10:00
Р

У Вас недостатньо прав для внесення проекту рішення

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека