Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Заставнівський р-н,
м. Заставна, вул. Гагаріна, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 560 гостей та відсутні користувачі

Добра справа спілки пасічничків Заставнівщини та учнів Заставнівської гімназії

Сьогодні кожний з нас відповідальний за природу. Нам є над чим замислитися, щоб не збідніла природа нашої країни, а дерева залишалися одним із головних її багатств.

З такою метою спілка пасічників Заставнівського району під керівництвом Якимика Василя та Д'ячука Миколи спільно з учнями 1-В та 2-Б класів Заставнівської гімназії (класоводи Буганик Ю.М. та Стасюк Г.Б) 18 березня 2019 року провели акцію «Посади дерево – збережи життя на Землі!». Для висадки підібрали особливе дерево – липу серцевидну, адже вона з давніх часів вважалася дуже благородним деревом. Липа і годувала (листя й досі використовують у салатах), і лікувала, і взувала селян. Липовий цвіт використовується як ароматизатор у парфумерній промисловості, а, найголовніше, їй не має рівних у вітчизняній флорі, дає найцінніший, запашний мед. Окрім того, це одне з дерев, найбільш пластичних та стійких до посух, невибагливих до ґрунту, здатних пристосуватися до різних умов життя. Молодші школярі дружно і зацікавлено працювали, висадили саджанці липи, ліщини в міському парку та на території гімназії.

Спілка пасічників (голова - Якимик Василь Іванович, заступник - Д'ячук Микола Васильович, члени спілки - Адамко Ігор, Рідель Денис, Адамко Михайло, Д'ячук Василь сердечно дякують Буганик Юлії Миколаївні та Стасюк Ганні Богданівні. Вони дійсно Вчителі, які навчають не тільки шкільної програми, але і вкоріняють більш глибокі знання, вчать своїх учнів жити в гармонії з природою, прищеплюють любов та бережливе ставлення до всього живого на Землі!

Безмежно вдячні учням, які брали з нами участь, бо без них ми б нічого не зробили. Велика подяка батькам, які виховали таких чудових діток. Нехай вони ростуть здоровими, мудрими, розумними дітьми, і щоб протягом всього життя ви могли ними тільки гордитися!

А також щиро дякуємо голові Заставнівської міської ради Радишу Василю Йосиповичу та заступнику Леваніну Руслану Валерійовичу за те, що не оминули наш захід стороною, підтримали його, адже це дійсно та команда, яка працює на благоустрій нашого міста. На жаль, ми, і не тільки ми, але і вся Україна чує про вирубку дерев. А про насадження дуже рідко і дуже мало.

Ми надіємося, що такі акції будуть проводитися кожного року і в більших масштабах, і не тільки в нас, але і по всій території України.

Ця добра справа ще раз показує те, що навіть маленькі дітки можуть робити великі справи, які допоможуть зберегти не тільки природу, а й допомогти Заставнівчанам не забути який на смак справжній медок.

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека