Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Чернівецький р-н,
м. Заставна, вул. Самоврядування, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 274 гостя та 0 користувачів

Не спалюй суху траву, не чини злочин!

Не спалюй суху траву, не чини злочин!

У 2023 році в Чернівецькому районі виникло 152 пожежі на відкритих територіях
через спалювання сухої трави, сміття чи рослинних залишків. Добре, що у
результаті пожеж ніхто з громадян не постраждав та, на жаль, є непоодинокі
випадки пошкодження майна.
У теплу осінню погоду ризик виникнення пожеж через спалювання сухої трави,
сміття чи рослинних решток зростає. Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави,
небезпечні тим, що за короткий проміжок часу набирають великих розмірів. На
відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі
швидкістю до 4-х км. за годину, а у вітряну – до 30 км; висота полум’я досягає 2-х
метрів. Проте найбільшу небезпеку несе пожежа, яка розповсюджується при
сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості. Як правило, територія
таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується вдвічі-втричі. Окрім завдання
матеріальних збитків мешканцям району, такі пожежі впливають на екологічний
стан. Екологи застерігають, що дані пожежі мають дуже серйозні наслідки і для
здоров'я людей, і для природи.
На жаль, часто люди ігнорують заклики не палити траву, навіть знаючи про шкоду
від цього процесу.
Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
нагадує, що спалювання сухого листя і трави заборонено законом, в разі його
порушення передбачена адміністративна, а в деяких випадках кримінальна
відповідальність
Відповідно до вимог ст. 77 та 77-1 КУпАП посилено відповідальності за
спалювання сухої трави, поживних залишків, луків, пасовищ, ділянок зі степовою,
водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та
опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу
автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у
населених пунктах та поза їх межами.
Такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу:
на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн);
на посадових осіб − від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 грн до 21420 грн)
Не провокуйте пожежі на відкритих територіях та дотримуйтесь елементарних
правил безпеки. У разі якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих
територіях, негайно телефонуйте за номерами «101»

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС
України у Чернівецькій області

Детальніше ...

День Миру в Україні: Символ Прагнення до Гармонії та Толерантності

21 вересня в Україні святкується День Миру - особливий день, присвячений важливій цінності, яка завжди знаходиться у центрі багатьох суспільних дійств та роздумів - мирному співіснуванню і толерантності. Цей день покликаний нагадати нам про важливість миру та розв'язання конфліктів мирними шляхами.

Мир - це не лише відсутність війни, це стан, коли громадяни мають можливість жити в гармонії, без страху та насильства. День Миру в Україні підкреслює важливість примирення, співробітництва та розвитку толерантного суспільства.

Україна, як і багато інших країн, стикалася з викликами і конфліктами. Але День Миру надає можливість звернутися до історії, де мирні дії та компроміси принесли позитивні результати. Це також шанс вшанувати всіх, хто працює на благо миру та толерантності в Україні.

Святкування Дня Миру в Україні включає в себе різноманітні заходи, такі як виставки мистецтва, форуми, лекції, та інші події, спрямовані на підвищення усвідомлення важливості миру та толерантності. Цей день сприяє об'єднанню громадськості та підкреслює потребу в спільних зусиль для побудови миру в Україні та у всьому світі.

День Миру - це нагадування нам про те, що мир є фундаментом для розвитку та процвітання суспільства. Він надає можливість об'єднати зусилля для розв'язання проблем та конфліктів мирними засобами та покликаний підкреслити важливість толерантності та спільної праці для створення кращого майбутнього для всіх.

21 вересня День миру в Україні (1)

Детальніше ...

Департамент соціального захисту населення інформує про проведення амбулаторних досліджень та надання медичних консультацій

В період з 18.09.2023 по 22.09.2023 у приміщенні приватного закладу Чернівецький ліцей "Соломон" за адресою м. Чернівці, вул Коростишівська, 8а, буде проходити програма заходів по проведенню амбулаторних досліджень та наданню медичних консультацій для членів сімей військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб, людей з особливими потребами та соціально-незахищених верст населення.

Детальніше ...

Міжнародний день батька

Мудре батьківське слово, надійне плече допомагають кожному з нас упродовж усього життя.
Багато українських татусів нині стали на захист України заради своєї сім'ї, боронять державу від ворожих куль і крилатих ракет.
На жаль, багато родин розлучила війна, когось — тимчасово, а когось — навіки...
Нехай Всевишній дає українським батькам сили для боротьби, допоможе відстояти країну на різних фронтах і якомога швидше живими та здоровими повернутися до мирного життя.
Зі святом!
den batka 19.06.2022
Детальніше ...

День рятувальника: Герої, Які Не Чекають на Годину

День рятувальника в Україні - це свято, присвячене надзвичайно важливій та благородній професії. Цей день відзначається щороку 9 жовтня, і він призначений для визнання мужності, відданості та самовідданості людей, які ризикують своїми життями, щоб захищати і допомагати іншим у найтяжчі моменти.

Рятувальники - це справжні герої, які працюють цілодобово, 365 днів на рік, незалежно від погодних умов чи обставин. Вони ведуть боротьбу з пожежами, здійснюють пошук і рятування під завалами, допомагають у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та надають медичну допомогу потерпілим.

Свято Дня рятувальника нагадує нам про важливість їхньої присутності у нашому житті. Вони створюють відчуття безпеки та спокою, забезпечуючи реагування на надзвичайні ситуації і врятування життів. Робота рятувальників вимагає не тільки фахової компетентності, але і сильного духу та великої відданості.

День рятувальника - це час для подяки цим витривалим та відважним людям, які стають на передній рубеж у найнебезпечніших ситуаціях. Вони навчають нас сміливості, солідарності та готовності допомогти іншим у потребуючий момент.

Святкування Дня рятувальника підкреслює важливість підтримки та інвестицій у цю професію, а також нагадує нам, що допомога та вдячність рятувальникам - це наша спільна відповідальність. Нехай цей день буде визнанням та вдячністю перед лицарями, які рятують життя та майно і продовжують дарувати нам надію на краще майбутнє.

рятувальник

Детальніше ...

День фармацевта: Свято Професіоналізму та Здоров'я

 

Кожного 16 вересня в Україні відзначається День фармацевта, свято тих, хто має безпосереднє відношення до збереження нашого здоров'я. Це свято відзначається як визнання важливості роботи фармацевтів у сфері охорони здоров'я.

Фармацевти - це фахівці, які грають надзвичайно важливу роль у житті кожного із нас. Вони відповідають за приготування та видачу лікарських засобів, консультують пацієнтів щодо правильного вживання препаратів, а також беруть участь у контролі над якістю та безпечністю медичних продуктів.

День фармацевта - це час для вшанування та підтримки фармацевтів, які щодня працюють на благо нашого здоров'я. Вони допомагають нам з різними аспектами нашого здоров'я, від надання порад щодо вибору лікарських препаратів до моніторингу захворювань та вірусних епідемій.

У своїй роботі фармацевти демонструють професіоналізм, відповідальність та співчутливість. Вони завжди готові відповісти на запитання пацієнтів, знайти найкращі рішення для кожного випадку та забезпечити доступ до необхідних лікарських засобів.

Свято Дня фармацевта - це нагадування нам про важливість співпраці з цими фахівцями та вдячності за їхню роботу в галузі охорони здоров'я. Це також нагадує нам, що наше здоров'я - це найбільша цінність, і догляд за ним вимагає спільних зусиль фармацевтів, лікарів та нашого власного уважного ставлення до нього.

фармацевт

 

Детальніше ...

Зустріч із людьми з особливими потребами: допомога та підтримка

Сьогодні представники Заставніської міської ради, спільно з Чернівецькою організацією «Товариства Червоного Хреста України», відвідали людей з особливими потребами. Це ті, хто часто потребує нашої особливої уваги, адже вони, прикуті до ліжка. Прийшовши не з порожніми руками, аби надати допомогу в цей важкий час і, що найважливіше, вислухали, підтримали та розбавили їхні сірі будні.

Керівник центру соціальної допомоги Заставнівської міської ради, який діє при кінотеатрі «Мир», висловлює щиру подяку голові Чернівецької РО, Дарії Ігнатівні Баб’юк, голові Заставнівської міської ради, Василю Йосиповичу Радишу, приватному підприємцю та депутату Заставнівської міської ради, Дмитру Васильовичу Левицькому, а також за не одноразову допомогу архієпископу Чернівецькому і Хотинському Владикові Герману. Без вашої участі та допомоги ця зустріч була б неможливою. Нехай Господь Бог віддячить Вам за працю, доброту, підтримку та щирість.

Ми разом робимо наш світ кращим для всіх, незалежно від обставин. Будьмо завжди готові допомагати один одному та підтримувати тих, хто цього потребує. Дякуємо всім, хто робить цей світ яскравішим та сповненим добротою.

Червоний Хрест 1 Червоний Хрест 2 Червоний Хрест 3 Червоний Хрест 4

Детальніше ...

Міжнародний День Демократії: Свято Громадянських Цінностей

Міжнародний День Демократії: Свято Громадянських Цінностей

15 вересня відзначається Міжнародний День Демократії - свято, яке підкреслює важливість демократичних цінностей, прав людини та участі громадян у прийнятті рішень щодо своєї країни. Ця дата символізує протистояння авторитаризму та підтримку ідеалів вільної та відкритої суспільно-політичної системи.

Демократія - це більше, ніж просто форма уряду. Це система, в якій громадяни мають право на участь у прийнятті рішень, вибори своїх представників та виразити свою думку. Вона ґрунтується на принципах свободи слова, рівності перед законом, гарантує права людини та захищає інтереси меншостей.

Міжнародний День Демократії відзначається у всьому світі з метою підкреслити значущість цих цінностей. Це також нагадує нам про необхідність постійного захисту та зміцнення демократії у країнах, де вона вже існує, і підтримку тих, хто бореться за свободу та права в інших регіонах.

Сьогодні в умовах глобалізації та швидких змін світового порядку демократія залишається ключовим чинником стабільності та процвітання. Міжнародний День Демократії надає нам можливість задуматися над її важливістю та нагадує, що реальна демократія вимагає активної участі та відповідальності кожного громадянина.

Світ, де демократія цінується і захищається, є кращим місцем для всіх. Міжнародний День Демократії закликає нас докладати зусиль для зміцнення цих цінностей, робити світ кращим та більш справедливим місцем для всіх громадян.

демокртія

Детальніше ...

День програміста: Свято Коду та Технологій

13 вересня - це особливий день для всіх, хто пов'язаний з програмуванням і інформаційними технологіями. Ця дата відзначається як День програміста, свято, що стало популярним у численних країнах і спільнотах технологічних фахівців.

Свято виникло на честь числа "13/09," яке у численних системах нумерації може виглядати як "0x0D09" у шістнадцятковій системі або "2511" у трійковій системі. Це число виглядає дуже схоже на "код" або "кодекс," що є ключовим поняттям у програмуванні. Таким чином, 13 вересня стало символічною датою для відзначення та віддання шану всім, хто творить і розробляє програми та інші інноваційні технології.

День програміста - це час відзначити вагомий внесок програмістів у сучасний світ. Вони розробляють програми, мобільні додатки, веб-сайти, операційні системи і багато іншого, що допомагає полегшити наше життя та працювати більш ефективно. Вони також вигадують нові технології, які трансформують наш світ і ведуть його в майбутнє.

Це також день для спільноти програмістів, щоб святкувати разом та обмінюватися досвідом і знаннями. Багато організацій та компаній проводять різноманітні заходи, хакатони, лекції та воркшопи, де фахівці можуть навчати і навчатися одне від одного.

Відзначаючи День програміста, ми пам'ятаємо, як технології вплинули на наше суспільство і як важливою є роль програмістів у цьому процесі. Це свято служить нагадуванням про те, що завдяки їхній праці ми живемо в епоху неймовірних можливостей та інновацій, які постійно розвиваються і змінюють наш світ.

програміст

Детальніше ...

Осінній місячник санітарної очистки та благоустрою в Заставнівській громаді

ОГОЛОШЕННЯ


Осінній місячник санітарної очистки та благоустрою в Заставнівській громаді

Шановні мешканці Заставнівської громади!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Заставнівської міської ради від 07 вересня 2023 року №110, ми спільно оголошуємо про проведення осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою на нашій території. Ця ініціатива спрямована на покращення нашого оточення та створення комфортних умов для всіх мешканців.

Місячник відбудеться з 01 жовтня по 01 листопада 2023 року.

Ми закликаємо всі підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності, що діють на території наших населених пунктів, приєднатися до цієї ініціативи та активно взяти участь в місячнику санітарної очистки та благоустрою. Ваш внесок буде важливим кроком на шляху до створення чистого, охайного та комфортного оточення.

Прохання до кожного закладу та організації полягає в впорядкуванні прилеглих територій та забезпеченні належного стану санітарного благоустрою.

Долучіться до нашої спільної справи у покращенні якості життя нашої громади. Разом ми здатні до багатої та важливої роботи.

Дякуємо за вашу участь та розуміння!

photo 5188653319629950685 y

Детальніше ...

Безкоштовний медогляд для вразливих категорій внутрішньо переміщених осіб

 

Міжнародний Фонд Охорони Здоров'я та Навколишнього Середовища "Регіон Карпат" NEEKA та Благодійний Фонд "Ангелія" спільно з партнерами організовують благодійну акцію по медогляду, у якій  планують взяти участь наступні лікарі, що надаватимуть медичні послуги:

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: з 19.09.2023 по 22.09.2023 з 09:00 по 13:00 

1 - невропатолог
2 - кардіолог
3 - УЗД черевної порожнини та щитоподібної залози
4 - стоматологи
5 - ЛОР
6 - травматолог
7 - реабілітолог
8 - офтальмолог
9 - психолог
10 - терапевт
11 - експрес аналізи крові
12 - кардіограма серця

13 - гінеколог 
А також буде присутня аптека з ліками ( безкоштовно за призначенням лікаря)

Якщо від Вашої родини будуть присутні декілька осіб, то реєструйте кожного окремо.

 

Детальніше ...

Повідомлення : Про виконання аврійно-ремонтних робіт

Заставнівська дільниця АТ "Чернівцігаз" повідомляє, що в зв'язку з витоком газу в м. Заставна вул. Незалежності 47 60% загазованісті ділянки буде проведено аварійно-ремонтні роботи в м. Заставна, вул Незалежності 47 з 11:00 год. 11.09.2023 р. (Понеділок) до 18:00 год.11.09.2023 р., а також за необхідності буде припинено газопостачання в населених пунктах : м. Заставна та с Яблунівка

Відновлення газопостачання буде проведено без попередження.

Всім користувачам природного газу необхідно перевірити закриття кранів перед газовими приладами, бути уважними та обережними.

Заставніська дільниця просить вибачення за тимчасові незручності.

Детальніше ...

Комунальний заклад Заставнівська міська дитячо-юнацька спортивна школа Заставніської міської ради проводить добір дітей

Оголошення 

Здійснується набір та добір дітей з 1 класу по 11 клас в Комунальний заклад Заставнівська міська дитячо-юнацька спортивна школа Заставніської міської ради на такі види спорту

 1. Гандбол (Дівчатка та юнаки) Тренер викладач (Юнаки) Кулінкович Сергій Володимирович - тел. +380 95 112 41 47. Тренер-викладач (Дівчата) Леваніна Інна Ігорівна тел. +380 95 032 45 28.
 2. Волейбол (Дівчатка та юнаки) Тренер-викладач Ткач Марія Георгіївна тел. +380 98 283 23 39
 3. Футбол Тренер-викладач Петрусяк Денис Іванович тел. +380 66 181 07 29 
 4. Теніс настільний (Дівчатка та юнаки) Тренер-викладач Колодко Ірина Ігорівна тел. +380 95 145 72 93.  
 5. Вільна боротьба (Дівчатка та юнаки) Тренер-викладач ХортюкМикола Васильович тел. +380 50 735 86 08. Тренер-викладач Шевчук Микола Миколайович тел. +380 50 934 87 17.

 

Всіх бажаючих займатися спортом звертатися за номерами телефонів тренерів КЗ ЗМ ДЮСШ

З повагою

Директор КЗ ЗМ ДЮСШ Леваніна І. І.

Детальніше ...

День Військової Розвідки України

День Військової Розвідки України: Пам'ять Героїв і Заслуги Сучасних Розвідників

7 вересня в Україні святкується День Військової Розвідки – свято, присвячене військовим розвідникам, які відіграють важливу роль у забезпеченні національної безпеки та оборони країни. Ця дата символізує пам'ять про минулі досягнення та героїзм розвідників, а також їхні сучасні зусилля.

Військова розвідка завжди була необхідною складовою військової справи. Вона використовує різноманітні методи та засоби для збору та аналізу інформації щодо потенційних загроз та ворожих дій. Розвідка грає важливу роль у плануванні операцій, прийнятті військових рішень та забезпеченні безпеки військових підрозділів.

День Військової Розвідки України також є часом для вшанування пам'яті розвідників, які віддали своє життя заради Батьківщини. Багато з них виявили неймовірний героїзм у складних умовах бойових дій та виконували свої завдання навіть попри великі ризики.

Сучасні розвідники продовжують цю славетну традицію і здійснюють важливу роботу в умовах сучасного військового конфлікту. Вони використовують найновіші технології та інтелектуальні ресурси для забезпечення національної безпеки та відстоювання територіальної цілісності України.

Свято Дня Військової Розвідки України нагадує нам про важливу роль розвідки в сучасному світі та великий внесок розвідників у захист нашої країни. Це також відзначення героїзму і відданості тим, хто стоїть на передовій в боротьбі за свободу та незалежність України.

Розвітка 07.09.2023

Детальніше ...

День підприємця

День підприємця: Відзначення Духу Підприємництва та Інновацій

3 вересня – це День підприємця, свято, яке відзначає досягнення та внесок підприємливих людей у суспільство та економіку. Цей день є символом того, як підприємництво може змінювати світ і створювати нові можливості для всіх.

Підприємницький дух: двигун суспільного розвитку

Підприємці відіграють ключову роль у розвитку економіки та суспільства загалом. Вони ризикують, створюючи нові бізнеси, інноваційні продукти та послуги, а також робочі місця. Підприємництво є джерелом новацій, технологічного прогресу та економічного зростання.

Важливий стимул для творчості та інновацій

День підприємця нагадує нам, що кожна ідея має потенціал народити успішний бізнес. Це свято стимулює підприємницький дух, спонукаючи людей долати виклики та здійснювати свої мрії про власний бізнес. Воно наголошує, що інновації та креативність є головними драйверами розвитку.

Сприяння економічному зростанню та зайнятості

Підприємці створюють нові можливості для зайнятості, допомагаючи сприяти економічному зростанню та піднімати рівень життя. Вони відкривають робочі місця, надають товари та послуги, які вдосконалюють якість нашого життя.

Заключні думки

День підприємця - це важливий день для відзначення вкладу підприємливих людей у розвиток суспільства і економіки. Він надає нам можливість побачити, як підприємництво може змінювати світ на краще та сприяти інноваціям, зростанню і зайнятості. Нехай цей день надихає нас всіх бути творчими та підприємливими, долати виклики та робити світ кращим місцем для всіх.

підприєм

Детальніше ...

День нотаріату

День нотаріату: Важливе Свято для Юридичної Галузі

2 вересня - це День нотаріату, день, коли вшановується важлива галузь правової системи, що забезпечує надійність та легітимність юридичних документів і угод. Ця дата є символом великого внеску нотаріусів у підтримку справедливості, правопорядку і права громадян на захист їхніх прав та інтересів.

Історія Дня нотаріату

День нотаріату обрано на честь свята Святого Юрія - покровителя нотаріусів. Нотаріат, як професія, існує вже століттями, і він завжди відігравав важливу роль у суспільстві. Нотаріуси відповідають за надання легальності документам, підписанням яких вони стають свідками. Їхня робота спрямована на запобігання шахрайству, фальсифікації та незаконному обходу закону.

Роль нотаріусів сьогодні

Сьогодні нотаріуси виконують важливу роль у забезпеченні дієвості правових документів і угод. Вони підтверджують, що сторони розуміють обов'язки, які вони приймають на себе, і дотримуються закону. Це надає додаткової ваги та вірогідності юридичним актам.

Важливий аспект правової системи

День нотаріату нагадує нам про важливість справедливості та порядку в нашому суспільстві. Це також день, коли можна вдячити нотаріусам за їхню роботу в підтримці прав і законних інтересів людей.

На День нотаріату наголос вкладається на професійну майстерність та етичні стандарти, які визначають діяльність нотаріусів. Вони зобов'язані служити громадянам, допомагаючи їм здійснювати юридичні угоди з безпекою і впевненістю в їхній дієвості.

Заключні думки

День нотаріату - це час вшанування та вдячності всім нотаріусам, які присвятили своє життя служінню справедливості та порядку. Це також нагадування для нас всіх про важливість правових норм і стандартів у нашому суспільстві. Нехай День нотаріату буде святом високої моралі, професійної честі та довіри до закону.

нотаріат

Детальніше ...

Свято Вітчизняної Досягненості: День Авіації України, 27 серпня

Свято Вітчизняної Досягненості: День Авіації України, 27 серпня

Кожна країна має свої свята, які символізують її досягнення та історичний розвиток. Для України одним з таких важливих дат є День Авіації України, який відзначається щорічно 27 серпня. Цей день є відмінною нагодою вшанувати внесок української авіації у розвиток країни та підкреслити важливість цієї галузі для національної економіки та наукових досягнень.

**Історія Дня Авіації України**

Відзначення Дня Авіації України виходить своєю історією від відкриття першого вітчизняного повітряного корабля. 27 серпня 1893 року у місті Києві видатний український вчений та інженер Ігор Сікорський здійснив перший у світі контрольований польот гвинтокрилом «Сікорський-1». Це відкриття стало вагомим внеском у розвиток глобальної авіаційної технології та покладло початок подальшому розвитку авіаційної промисловості в Україні.

**Сучасний Внесок Авіації України**

Сучасна українська авіація відзначається численними досягненнями та інноваціями. Вона включає в себе різноманітні напрями, починаючи від цивільної авіації та закінчуючи військовою.

**Цивільна авіація** в Україні має велике значення для забезпечення зв'язків між містами та регіонами, сприяючи економічному зростанню і розвитку туризму. На сьогодні авіакомпанії України здійснюють регулярні рейси до багатьох країн світу, сприяючи налагодженню міжнародних відносин та обміну культурними цінностями.

**Військова авіація** в Україні є важливою складовою національної оборони та безпеки. Вона забезпечує високий рівень готовності для забезпечення національного суверенітету та територіальної цілісності.

**Науковий розвиток** в галузі авіації також має значущий внесок. Українські вчені та інженери активно працюють над новітніми технологіями, вдосконаленням літаків та вертольотів, а також розробкою авіаційних систем та обладнання.

**Важливість Дня Авіації України**

День Авіації України не лише вшановує минулі досягнення, а й спонукає до подальших досягнень та розвитку цієї важливої галузі. Він нагадує нам, наскільки важливо зберігати та розвивати спадщину української авіації, сприяючи інноваціям та науковому росту.

День Авіації України став символом національного гордості та довіри в майбутнє. Це свято вшановує всіх, хто працює в авіаційній галузі, незалежно від їхнього статусу, забезпечуючи безпеку, зручність та зв'язок в сучасному світі.

Детальніше ...

29 серпня - День пам'яті захисників України.

29 серпня - це день пам'яті загиблих захисників України, коли ми вшановуємо відважних чоловіків і жінок, які віддали своє життя заради незалежності та безпеки країни. Цей день є символом відданості, силі духу і готовності боронити свою землю від будь-яких загроз. Захисники України виявили велику мужність і самопожертву, ставши прикладом для наступних поколінь. Нехай їхні подвиги завжди залишатимуться в наших серцях, нагадуючи нам про ціну свободи та миру.
Працівники відділу культури вшанували пам'ять наших захисників.
 день амят4 день амят4
 день амят4 день амят4
Також вшануємо пам'ять захисників з нашої громади.
Чайка  Чайка Чайка Чайка Чайка Чайка Чайка
Чайка
Детальніше ...

Придбання путівок на оздоровлення та відпочинок дітей за рахунок держави за принципом "Гроші ходять за дитиною"

В рамках пілотного проєкту “гроші ходять за дитиною”, який реалізується Міністерством соціальної політики, кошти на оздоровлення може отримати один з батьків (особа, яка його/її замінює) дитини, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї.

 1. Батькам (або особам, що їх замінюють та мають офіційне підтвердження ) необхідно звернутись до ПриватБанку і отримати карту із спеціальним режимом використання,на яку будут зараховані кошти у розмірі п'яти прожиткових мінімумів
 2. Очікувати зарахування коштів на рахунок
 3. Після отримання коштів перейти на сайт https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search y розділ "Пошук закладу"
 4. Необхідно поставити галочку біля "е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)" та натиснути кнопку "Шукати"
 5. Оберіть заклад з переліку, ознайомтесь з наведеною інформацією про заклад і натисніть "Подати заяву"
 6. Вказавши свої персональні дані натисніть кнопку "Перевірити в переліку"
 7. Вкажіть дані про дитину, яка бажате оздоровити в обранму закладі та заповніть заявки
 8. Перевіривши вказані дані натисніть "Подати заяву"
 9. Прибути в заклад в визначену дату
 10. Оплатити путівку артою отриманою в ПриватБанк

сайт

Детальніше ...

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Шановні жителі Заставнівської громади!
Сьогодні, коли нашій відновленій Незалежності виповнюється 32, після запеклої півторарічної боротьби з ₚосійською агресією, ми всі разом працюємо і живемо, наближаючи Перемогу України.
Наші захисники та захисниці боронять державу на землі, в повітрі і на морі. Цілодобово зі зброєю в руках дають потужну відсіч ворогу, що намагається якомога більше болю завдати Україні. Та ми — незламні! Ми обов'язково вистоїмо і переможемо!
Дякуємо українському війську! Дякуємо нашим Героям! Нехай Господь оберігає їх на полі бою!
Дякуємо всім волонтерам, які самовіддано працюють, підтримуючи ЗСУ!
Дякуємо кожному і кожній, в чиєму серці навіки живе любов до України та вболівання за її долю!
Єднаймося в тяжку годину і разом борімося! З нами Бог! Ми на своїй землі!
Зі святом! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
Слава Україні та її Героям!
Слава нації! Смерть ворогам!
Україна — понад усе!
З повагою, голова Заставнівської громади Василь Радиш,
депутати, виконавчий комітет і колектив міської ради.
 
den nez 24.08.2022
Детальніше ...
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека