Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Чернівецький р-н,
м. Заставна, вул. Самоврядування, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 364 гостя та 0 користувачів

Коментарі  

1 Про затвердження Порядку забезпечення шкільною і спортивною формамиГаняк Лілія Володимирівна 13.03.2019, 11:52
Керуючись Конституцією України, статтями 27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4, 5 Закону України «Про забезпечення організаційно- правових умов соціального захисту дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування», статтями 4, 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 91 Бюджетного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами), з метою поліпшення матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, виконавчий комітет міської ради:
В И Р І Ш И В:
1. Затвердити Порядок забезпечення шкільною і спортивною формами дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають під опікою (піклуванням), які навчаються у закладах загальної середньої освіти Заставнівської міської ради на 2023 рік (додаток 1).
2. Визначити, що забезпечення безплатно шкільною і спортивною формами дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають під опікою (піклуванням), на період навчання у закладах загальної середньої освіти Заставнівської міської ради здійснюється шляхом придбання шкільної і спортивної форм у розмірі 2 400,00 гривень на кожну дитину згідно списку (додаток 2).
3. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Заставнівської міської ради, забезпечити придбання шкільної і спортивної форм дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, що перебувають під опікою (піклуванням), які навчаються у закладах загальної середньої освіти Заставнівської міської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ освіти, культури, молоді та спорту та службу у справах дітей Заставнівської міської ради.


ПОРЯДОК
забезпечення шкільною та спортивною формами дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають під опікою (піклуванням), які навчаються у закладах загальної середньої освіти Заставнівської міської ради на 2023 рік

1. Цей Порядок визначає механізм придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Заставнівської міської ради (далі – Порядок) розроблено на виконання підпункту 5 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994р. № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування».
2. Служба у справах дітей подає до відділу освіти, культури, молоді та спорту списки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку та навчаються у закладах загальної середньої освіти Заставнівської міської ради.
У списках зазначаються прізвище, ім’я, по батькові дитини, число, місяць, рік народження, статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, а також адреса проживання.
3. Видача шкільної та спортивної форми здійснюється відділом освіти, культури, молоді та спорту згідно відомості з зазначенням даних про дитину та засвідченням підпису законного представника про отримання.
4. Вартість придбання шкільної та спортивної форми не може бути більшою ніж зазначено в п.2 цього рішення.
5. Придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, що перебувають під опікою (піклуванням), які навчаються у закладах загальної середньої освіти Заставнівської міської ради, здійснюється один раз на рік.
6. Контроль за цільовим і ефективним використанням бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.
2 Про створення комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послугГаняк Лілія Володимирівна 15.03.2019, 14:53
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 року № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» та постанови Кабінету Міністрів України № 1040 від 06.10.2021р та «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» (зі змінами) та відповідно до п. б пп.10 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Утворити комісію для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, при виконавчому комітеті Заставнівської міської ради згідно з Додатком 1.
2. Затвердити Положення про комісію для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, при виконавчому комітеті Заставнівської міської ради згідно з Додатком 2.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Танасійчук Л.І.
3 Про надання одноразової матеріальної допомогиГаняк Лілія Володимирівна 27.04.2020, 13:00
Розглянувши заяви жителів м.Заставна : Г___ Марії Миколаївни, вул. Макаренка, __; Т___ Миколи Степановича, вул. Незалежності, __, П_______ Юлії Сергіївни, пров.Сарани, __, П_________ Григорія Григоровича, вул. Бажанського, ___, про надання їм одноразової матеріальної допомоги, відповідно до рішення сесії міської ради від 07 грудня 2022 року № 488/32-2022 «Про бюджет Заставнівської міської територіальної громади на 2023 рік»; Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян; міської Програми підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2021-2023 роки, керуючись статями 28, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Надати одноразову матеріальну допомогу жителям громади у сумі _____ (______) гривень:
1.1. Г______ Марії Миколаївні на лікування у сумі___ (____________ ) гривень;
1.2. Т_________ Миколі Степановичу на лікування у сумі ____ (___ ______ __) гривень;
1.3. П________ Юлії Сергіївні на лікування у сумі _____ (____________) гривень;
1.4. П_______ Григорію Григоровичу на ремонт квартири після пожежі у сумі ____(________) гривень.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради.

У Вас недостатньо прав для внесення проекту рішення

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека