Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Звіт за 2018 рік

Центр Дозвілля і відпочинку "Мир"

Субота 08.02.2020 р. о 17:00 год.:

До 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

ХФ "Афганський злом"


Субота-неділя 20:00-23:00 год.:

Дискотека

Дошка оголошень

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 259 гостей та відсутні користувачі

Екологічна грамотність. Врятуй пташку – створи годівничку

Тріпоче серце пійманої птиці. В руках моїх не чути доброти; – Я дам тобі водиці і пшениці; Моя пташино, тільки не тремти! (Дмитро Павличко)

Одна з ключових освітніх компетентностей за концепцією Нової української школи є екологічна грамотність та свідоме піклування про навколишнє середовище. Саме тому, переймаючись долею пернатих друзів, учні 1-В класу Заставнівської гімназії взяли участь у конкурсі проекту «Всеосвіта» «Екологічна грамотність. Врятуй пташку – створи годівничку». Діти підготували цікаві повідомлення про птахів, дослідили, що 9 синичок з 10 помирають від холоду, а одна годівничка може врятувати від загибелі 50 синиць, поцікавилися, який корм полюбляють птахи, а потім разом з дорослими створили їдальні для них, заготовили харчів. Зроблені годівнички з допомогою вчителя біології Галяри Ю.Д. та класовода Буганик Ю.М. розвісили на деревах, що ростуть навпроти вікон класу, насипали смачне частування.

Тепер діти залюбки спостерігають за тим, як прилітають до мініатюрних будиночків синички, снігурі, горобці, дятли, голуби а інші пташки, підгодовують їх. Радіють, що у нашому місті безліч пташок буде врятовано. Давайте всі разом збережемо пернатих друзів! Приєднуйтесь до нашої справи! Пам’ятайте: птахи взимку дуже сподіваються на вашу допомогу, а влітку обов’язково віддячать вам сторицею!

Висловлюємо щиру подяку учням та батькам 1-В класу за участь у акції. Класовод 1-В класу - Буганик Ю.М., вчитель біології - Галяра Ю.Д.

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівська центральна районна бібліотека
Газета Голос краю - Головна сторінка