Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Чернівецький р-н,
м. Заставна, вул. Самоврядування, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 184 гостя та 0 користувачів

Яких працівників потребують буковинські роботодавці і скільки готові платити

slushba zainiatosti 30.09.2022 1Нині у базі даних Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровано 644 вакансії. Робота є як для фахівців з вищою освітою, так і з професійно-технічною та середньою. 

Роботодавці Чернівецької області, а це підприємства, організації та установи краю, а також приватні підприємці, потребують менеджерів, лікарів, швачок, експедиторів, слюсарів, токарів, менеджерів, водіїв, майстрів, охоронців, продавців, контролерів, інженерів тощо. Є 20 вакансій у сфері освіти, 29 – у галузі охорони здоров’я. На часі підготовка до опалювального сезону. Тож зросла потреба у операторах котелень (87 вакансій). 

  • На сайті Державного центру зайнятості почав працювати Єдиний портал вакансій. Це спільний проєкт Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи (work.uarobota.uanovarobota.uapidbir.com, grc.uaua.jooble.org). Єдина база вакансій тут оновлюється в режимі реального часу. Шукач роботи обирає регіон, галузь та бажану зарплатню і отримує інформацію про вільні посади. Також можна підписатися на вакансії за галуззю та регіоном через чат-бот ДЦЗ у Telegram, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Щодо заробітних плат, які пропонують роботодавці області, то максимальна становить 30 000 гривень. На таку оплату праці може розраховувати зубний технік. Заступник начальника відділу отримуватиме 20 383.

Також є 8 вакансій, сім з яких у галузі охорони здоров’я, із зарплатнею 20 000 гривень. Це вільні посади лікаря-стоматолога, три – лікаря з медицини невідкладних станів, адміністратора в стоматологічному кабінеті, фармацевта, завідувача відділу з інфекційного контролю, головного бухгалтера на підприємстві харчової промисловості. 

Дві пропозиції роботи для водіїв автотранспортних засобів, яким платитимуть 19 000 гривень,  дві – із зарплатнею 18 000 (начальник виробництва лиття пластмас та пекар), одна вакансія закрійника – 17 000, чотири вільні посади із оплатою праці від 16 000 (головний бухгалтер (2), інженер-енергетик, інженер-інспектор), 15 вакансій для майстрів, водіїв, слюсарів, бухгалтерів, продавців-консультантів, фахівця – від 15 000 грн.

127 пропозицій роботи зареєстровані у базі обласної служби зайнятості із зарплатнею від 10 000 до 14 000 грн. 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

вул. Університетська, 31, м. Чернівці, 58000, 52-23-76

Е-maіl: orgcvocz@gmail.com

Web: https://chn.dcz.gov.ua  

Facebook  https://www.facebook.com/chn.dcz/

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека