Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Чернівецький р-н,
м. Заставна, вул. Самоврядування, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 398 гостей та 0 користувачів

Рятувальники закликають провести свята безпечно

dsns 30.12.2022 10Шановні жителі громади!

Зважаючи на те, що під час новорічних святкувань різко зростає кількість пожеж, що стаються внаслідок порушення встановлених правил користування гірляндами, феєрверками, хлопавками, неправильного встановлення ялинки та під час користування піротехнічними виробами, працівники Чернівецького районного управління Головного управління  ДСНС України у Чернівецькій області звертаються до вас з проханням: дослухайтесь корисних нижче викладених порад і це допоможе безпечно зустріти та провести новорічні та різдвяні свята

При встановленні ялинки необхідно:

  • Розмістити її на стійкій основі: на підставці, в посудині з піском, так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення, знаходилася на відстані не менше пів метра від систем опалення, телевізорів, приймачів, магнітофонів, легкозаймистих матеріалів.
  • Гірлянди варто купувати у спеціалізованих крамницях, а не на ринках, де часто-густо зустрічається неякісний товар. Для прикрашання ялинки застосовуйте електричні гірлянди тільки ліцензійного виготовлення. Лампи гірлянди закріплюйте надійно, бо при падінні від поштовху чи протягу вони можуть стати причиною пожежі.
  • Обов'язково перевірте справність електричного проводу, його ізоляцію. Не слід прикрашати ялинку целулоїдними, паперовими та іншими легкозаймистими іграшками й прикрасами, ватою, марлею. І звичайно, не можна для прикраси використовувати свічки.
  • Якщо ж ви помітили ознаки пожежі — не панікуйте. Спочатку подивіться, що горить. Якщо це гірлянда — негайно вимкніть її з розетки. Якщо ялинка вже запалала — беріть хутко ковдру, рядно, намочуйте їх у воді й накривайте ялинку або просто залийте її водою. Якщо ж ви самі не в змозі справитися з вогнем — мерщій викличте рятувальну службу. Повірте, професіонали завжди допоможуть.

Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. А подбати про це повинні ви самі.

Рятувальники Буковини вітають усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай у кожного здійсняться найзаповітніші мрії. Здоров'я вам, щастя, миру та злагоди. Нехай надзвичайні ситуації обминають ваші домівки. Радісних, веселих, а головне — безпечних вам свят. Разом до Перемоги!

dsns 30.12.2022 11

 

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека