Сьогодні — День Соборності України! Вітаємо!
Шановні жителі нашої громади!
Щиро вітаємо вас із Днем СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!
![den sobornosti 2021 2](/images/den_sobornosti_2021-2.jpg)
Сьогоднішнє свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. День соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.
![den sobornosti 2021 4](/images/den_sobornosti_2021-4.jpg)
Тож щиро бажаємо, аби Україна відновила свою цілісність, була єдиною і сильною, а кожен з нас пишався тим, що є невід'ємною частинкою своєї рідної Батьківщини!
![den sobornosti 2021 3](/images/den_sobornosti_2021-3.jpg)
Зі святом! СЛАВА УКРАЇНІ!
З повагою, голова Заставнівської громади Василь Радиш,
депутати, виконавчий комітет,
колектив міської ради.
Більше про історичні події можна почитати тут: https://old.uinp.gov.ua/news/22-sichnya-den-sobornosti-ukraini-informatsiini-materiali?fbclid=IwAR2K_xA59Hx12Xr09aEonUkUv8rWpMH8Brn__6AwZiQf9tCoezIzePQxF8I
Прокоментувати:
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору