Вітаємо з днем народження
![2.03.2021 happy birthday 1](/images/2.03.2021_happy_birthday-1.jpg)
Наталія Іванівна РОМАНЕЦЬ.
Шановна Наталіє Іванівно!
У цей особливий час Вашого свята щиро вітаємо і бажаємо, щоб у книзі Вашої долі візерунками любові, миру і добра ще написалося безліч красивих сторінок! І кожна з них хай пишеться легко, приємно, натхненно! Саме тими словами, які даруватимуть Вашому серцю солодке відчуття щастя!
Хай Всевишній благословляє Вас і Ваших близьких міцним здоров'ям, янгол-хоронитель береже від біди, добробут і злагода хай будуть у Вашій родині завжди!
Весняного настрою Вам! Барвистих квітів і сонячних усмішок!
Шановна Наталіє Іванівно!
У цей особливий час Вашого свята щиро вітаємо і бажаємо, щоб у книзі Вашої долі візерунками любові, миру і добра ще написалося безліч красивих сторінок! І кожна з них хай пишеться легко, приємно, натхненно! Саме тими словами, які даруватимуть Вашому серцю солодке відчуття щастя!
Хай Всевишній благословляє Вас і Ваших близьких міцним здоров'ям, янгол-хоронитель береже від біди, добробут і злагода хай будуть у Вашій родині завжди!
Весняного настрою Вам! Барвистих квітів і сонячних усмішок!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
З повагою, голова Заставнівської громади Василь Радиш,
депутати, виконавчий комітет
і колектив міської ради.
Прокоментувати:
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору