В місті Заставна тривають роботи із санітарної очистки та благоустрою
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_0001.jpg)
![роботи з благоустрою території міста Заставна](/images/NEWS/070000.jpg)
![роботи з благоустрою території міста Заставна](/images/NEWS/070001.jpg)
Цими днями комунальним підприємством «Благоустрій плюс» виконані масштабні роботи з благоустрою території міста Заставна в напрямку сіл Товтри та Юрківці біля Товтрівського кільця. Діяльність підприємства була направлена на проведення санітарної обрізки дерев, видалення аварійних дерев та порослі вздовж дороги.
![роботи з благоустрою території міста Заставна](/images/NEWS/070002.jpg)
![роботи з благоустрою території міста Заставна](/images/NEWS/070003.jpg)
На даний час працівниками комунального підприємства кожен день проводиться санітарна очистка та прибирання сміття на закріплених за підприємством територіях, а також виконуються роботи із санітарної обрізки дерев, вивозу гілок.
![роботи з благоустрою території міста Заставна](/images/NEWS/070004.jpg)
![роботи з благоустрою території міста Заставна](/images/NEWS/070005.jpg)
Додатково повідомляємо, що міською радою було придбано навісне обладнання для трактора - подрібнювач гілок ВХ-62, який призначений для подрібнення відходів деревини у вигляді гілок, верхівок дерев, кущів, обрізків максимальним діаметром до 12 см.