Сьогодні — Міжнародний день освіти
![272291222 237938225177343 7223258308642106291 n](/images/272291222_237938225177343_7223258308642106291_n.jpg)
Світова спільнота визнала той факт, що освіта є ключовим фактором у досягненні всіх 17 цілей сталого розвитку. А Ціль 4, зокрема, передбачає забезпечення всеохопної і справедливої якісної освіти, заохочення можливості навчання протягом усього життя для всіх.
Цьогоріч Міжнародний день освіти припадає на період пандемії COVID-19, яка вплинула на навчальний процес у всьому світі. Згідно з даними ООН, закриття шкіл, університетів та інших закладів освіти, відбилися на житті 1,6 млрд осіб у понад 190 країнах.
Тож щиро вітаємо усіх освітян, педагогів, керівників і працівників закладів освіти, здобувачів освіти нашої громади! Бажаємо, щоб пандемії та труднощі минали, проблеми успішно вирішувалися, а хороші плани легко втілювалися в життя. Нехай навчання завжди буде тим пізнавальним цікавим процесом, що єднає всіх навколо творення мирного щасливого майбуття — як персонального, так і державного.
Зі святом!
Прокоментувати:
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору