Працівники Заставнівського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій обл. завітали до вихованців ДНЗ №2
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_0018.jpg)
Фахівці Служби порятунку пояснили малюкам, наскільки небезпечним може бути вогонь та у ігровій формі нагадали основні правила пожежної безпеки, номери екстрених служб, розповіли, як правильно діяти під час будь-якої надзвичайної ситуації, а також усім присутнім вручили листівки із малюнками застережливого характеру.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0125.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0126.jpg)
А щоб не трапилось біди, рятувальники нагадали малюкам про небезпеку самостійного вмикання різних електроприладів у розетку, наголосили на можливих наслідках, що можуть статися через недотримання правил пожежної безпеки.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0127.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0128.jpg)
Наприкінці зустрічі задоволені малюки разом із педагогічним колективом щиро подякували вогнеборцям за цікаве навчання та пообіцяли не забувати правил безпечного життя та, безперечно, виконувати їх.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0129.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0130.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0131.jpg)