У Заставнівській гімназії пройшов WORLD LARGEST LESSON
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_0083.jpg)
Представники Чернівецької ОДА Процюк Олександра Віталіївна та Скрипей Анна Едуардівна 24 травня 2019 року у Заставнівській гімназії провели для учнів 9-10 класів WORLD LARGEST LESSON (Найбільший урок у світі) - це проект від ЮНІСЕФ, метою якого є те, щоб якнайбільше дітей та молоді дізналися про цілі сталого розвитку та шляхи до їх втілення.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0748.jpg)
Гімназисти мали можливість обговорити важливі питання сьогодення: Євросоюз, європейські та національні цінності, проблеми екології у сучасному світі, сортування сміття та багато інших. Кожен з присутніх під час діалогу висловлював свою думку щодо шляхів вирішення екологічних проблем.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0749.jpg)
Беручи приклад з країн Євросоюзу ми повинні долучатися до екологічних акцій, до зміни самосвідомості кожного громадянина країни.