Виставка робіт студентів кафедри декоративно-прикладного мистецтва
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_0086.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0780.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0781.jpg)
Викладачі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв провели профорієнтаційну роботу з учнями Заставнівського ЗЗСО І-ІІІ ст. В актовому залі школи демонструвалася виставка робіт студентів кафедри декоративно-прикладного мистецтва.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0782.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0783.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0784.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_0785.jpg)
Прокоментувати:
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору