Вчимо дітей, граючи
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_0124.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1405.jpg)
Щоб дошкільнятам було цікаво на заняттях, а новее діти відкривали з радістю та натхненням, вих ователі Заставнівського ЗДО №2. Постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1406.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1407.jpg)
Тож, нещодавно, під керівництвом вихователя-методиста Дупешко Марії Миколаївни у ЗДО №2 м.Заставни відбулося ігрове моделювання „Вчимо дітей, граючи”.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1408.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1409.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1410.jpg)
Прокоментувати:
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору