Інформація про проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в Заставнівській гімназії
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_1237.jpg)
В усіх початкових класах організовано перегляд та обговорення відеофільмів з тематики безпеки життєдіяльності учнів.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1513.jpg)
Учні 5-х класів здійснили екскурсію до пожежної частини управління ДСНС.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1514.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1515.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1516.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_1517.jpg)
З учнями старших класів проведено навчання з користування вогнегасниками та іншими засобами пожежогасіння.В 5-9-х класах проведено конкурс письмових творів на тему «Береженого-Бог береже».Проведено батьківські збори «Ризики безпеки життєдіяльності дітей»Проведено конкурс на кращу стінгазету, куточок з тематики знань основ життєдіяльності дітей.
Директор гімназії С.В. Мартинюк