Проведено засідання методичної студії для вчителів математики
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_211.jpg)
На базі Заставнівського ЗЗСО проведено засідання методичної студії для вчителів математики Заставнівської, Юрковецької, Вікнянської та Кострижівської ОТГ.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2079.jpg)
Тема засідання "Ефективна методична система щодо якісної підготовки випускників до ДПА і ЗНО".
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2080.jpg)
Під час проведення математичної студії вчителі заслухали: Сумарюк М. І., викладач кафедри природно-математичних дисциплін. Семчук А. Р., доцент кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін, кандидат фізико - математичних наук. Біляніна О. Я., методист науково - методичного центру.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2081.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2082.jpg)