Спроможна школа для кращих результатів
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_222.jpg)
З метою вивчення питання щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», 26 лютого 2020 року в закладах освіти Заставнівської міської ради побували представники Департаменту освіти і науки, департаменту фінансів та департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2172.jpg)
Вони ознайомилися з формуванням освітнього простору та проектно-кошторисною документацією щодо капітального ремонту приміщень та придбання нового технологічного обладнання для шкільних їдалень (харчоблоків) в Заставнівській гімназії та Заставнівському ЗЗСО І-ІІІ ст. міської ради.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2161.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2162.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2163.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2164.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2165.jpg)
При огляді харчоблоків та застарілого технологічного обладнання в даних закладах, представники Чернівецької обласної державної адміністрації надали ряд рекомендацій стосовно покращення стану їдалень та щодо можливості отримання коштів з державного бюджету на капітальний ремонт приміщень та заміну старого технологічного обладнання.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2166.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2167.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2168.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2169.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2170.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2171.jpg)