Міський голова В. Радиш привітав жіночий колектив Заставнівської міської ради та КП Благоустрій Плюс з Міжнародним Жіночим днем
![](/images/NEWS/LiUjbvSx_230.jpg)
Бажаю чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих усмішок і безліч таких чарівних днів, як сьогоднішнє весняне жіноче свято – 8 березня!
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2235.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2236.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2237.jpg)
Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих.
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2238.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2239.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2240.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2241.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2242.jpg)
![](/images/NEWS/JkDsHfTr_2243.jpg)