Тел. (03737) 2-21-90, пн-пт 8:30–17:30
Ел.пошта: rada@zmr.gov.ua
Адреса: Чернівецька обл., Чернівецький р-н,
м. Заставна, вул. Самоврядування, 9

Міський голова

Міський голова м. Заставна

Радиш Василь Йосипович

Погода в місті

Зараз на сайті

На сайті 245 гостей та 0 користувачів

Рішення 35 сесії VIIІ скликання:  1. Про звернення депутатів Заставнівської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських та Азійських іграх.
  2. Про розірвання договору оренди земельної ділянки за межами населеного пункту в адміністративних межах Заставнівської міської ради урочище «Фальчі», 3 Чернівецького району Чернівецької області.
  3. Про передачу в оренду ПП «Західний Буг» земельної ділянки(за межами населеного пункту) в адміністративних межах Заставнівської міської ради Чернівецького району Чернівецької області урочище «Фальчі», 3 кадастровий номер 7321510100:02:003:0066.
  4. Про передачу в оренду ПП «Західний Буг» земельної ділянки(за межами населеного пункту) в адміністративних межах Заставнівської міської ради Чернівецького району Чернівецької області урочище «Фальчі», 3 кадастровий номер 7321510100:02:003:0067.
  5. Про передачу в оренду ПП «Західний Буг» земельної ділянки(за межами населеного пункту) в адміністративних межах Заставнівської міської ради Чернівецького району Чернівецької області урочище «Фальчі», 3 кадастровий номер 7321510100:02:003:0068.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, земельні ділянки загального користування, які використовуються як польові дороги, прогони на території Заставнівської міської ради Чернівецького району Чернівецької області.
  7. Про оприбуткування світлодіодних ламп Bion HP–30-6.
  8. Про передачу санітарного контейнера з балансу КП ЗМР «Благоустрій плюс» військовій частині А4069.
  9. Про затвердження Статуту комунального підприємства Заставнівської міської ради «Благоустрій плюс» у новій редакції.
  10. Про виконання бюджету Заставнівської міської територіальної громади за 2022 рік.
  11. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради VIII скликання Громко Людмили Василівни.
  12. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради VIII скликання Крайник Олени Михайлівни.
  13. Про внесення змін до рішення XXIX сесії міської ради VIII скликання від 07 липня 2022 року № 441/29-I-2022.
  14. Про внесення змін до рішення VII сесії міської ради VIII скликання від 27 січня 2021 року № 97/7-2021.
  15. Про затвердження Програми сприяння підвищенню ефективності діяльності шостого відділу (м.Заставна) Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2023 рік.
  16. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень на території Заставнівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
  17. Про затвердження змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на території Заставнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  18. Про внесення змін до Програми призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі Заставнівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
  19. Про внесення змін до бюджету Заставнівської міської територіальної громади на 2023 рік.
  20. Про припинення договору оренди землі водного фонду від 29.10.2023 року із ФОП Гладичем Тарасом Миколайовичем у зв'язку із смертю орендаря.
  21. Про надання згоди Штефюк І.М. на укладення договору суборенди земельної ділянки.
  22. Про затвердження Положення про відділ земельного устрою та містобудування Заставнівської міської ради у новій редакції
  23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, яка перебуває на праві постійного користування Фермерського господарства Дупешка Василя Миколайовича та розташована за межами с. Малий Кучурів Чернівецького району Чернівецької області.
  24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Головна, 28 в с. Малий Кучурів.
  25. Про припинення права користування земельними ділянками.
  26. Про надання земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно розроблених технічних документацій по встановленню меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  27. Про затвердження детального плану території для розміщення станції технічного обслуговування по вул. 28-го Червня, 40 м. Заставна Чернівецького району Чернівецької області.
  28. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дранчуку Дмитру Васильовичу.
  29. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (Візнюк В.В.).
  31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об`єктів і споруд телекомунікацій (ТОВ «АРГОКОМ»).
  32. Про затвердження детального плану території для будівництва житлової садибної забудови по вул. Шевченка, 50 в с. Малий Кучурів Чернівецького району Чернівецької області.
  33. Про надання дозволу ПП «Фортуна–М» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що розташована по вул. Кіцманська, 19 на території Заставнівської міської ради Чернівецького району Чернівецької області.
  34. Про звернення депутатів Заставнівської міської ради VIII скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України та можливість безперешкодного перетину кордону невійськовозобов’язаними депутатами місцевих рад.
  35. Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Чорновола в м. Заставна Чернівецького району Чернівецької області.
  36. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Козоріз Івану Васильовичу.
  37. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Грицик Яні Володимирівні.
  38. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Бойчук Марії Іванівні, гр. Венгринюк Марині Іллівні, гр. Гоян Оксані Іллівні.
  39. Про затвердження Стасюк М.М. акту приймання - передачі межових знаків на зберігання земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  40. Про надання службі у справах дітей Заставнівської міської ради статусу юридичної особи та затвердження Положення про службу у справах дітей Заставнівської міської ради у новій редакції.

Реєстраційна відомість депутатів міськради

Поіменне голосування

Протокол

Прокоментувати:

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
вгору
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Офіційний портал органів виконавчої влади України
Верховний Суд України офіційний веб-сайт
Заставнівська районна державна адміністрація
Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. - Головна сторінка
Заставнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Головна сторінка
Асоціація міст України - Головна сторінка
Заставнівська міська рада - YouTube
Ми у Фейсбуці - Заставнівська міська рада
Асоціація малих міст УКРАЇНИ
Газета Голос краю - Головна сторінка
Чернівецька обласна рада Офіційний сайт органу місцевого самоврядування
Заставнівська центральна районна бібліотека